Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17

Katalogi

 

 

katalog 1/2020

Katalog Murator Projekty Domów 1/2020 (DRUK)

Katalog Projektów Domów w formie drukowanej to ponad 300 projektów, a wśród nich te najchętniej kupowane przez Inwestorów.Chcemy zwrócić Państwa uwagę na dział domów parterowych z poddaszem do adaptacji. Każdy projekt w tej części, dzięki przemyślanej przez architekta konstrukcji i funkcji, ma możliwość powiększenia powierzchni użytkowej o 50-60%.

 

Drukowany egzemplarz katalogu. Projekty są pogrupowane w następujące działy:

 • domy parterowe
 • domy parterowe z poddaszem do adaptacji
 • domy z poddaszem użytkowym
 • domy piętrowe
 • garaże i wiaty garażowe

 

 Polecamy redakcyjną część Katalogu z wieloma ciekawymi i aktualnymi tematami, np.:

 • kredyt hipoteczny na budowę domu
 • koszty, ślepy kosztorys i kosztorys inwestorski
 • adaptacja projektu gotowego

 

 

Zamów katalog

 

 

 

katalog 2/2019

BEZPŁATNY e-Katalog PROJEKTY DOMÓW - hity i ich wnętrza

Wygląd zewnętrzny jest ważny, ale przecież liczy się wnętrze :) Dlatego w Katalogu ,,hity i ich wnętrza” mamy dużą dawkę aranżacji wnętrz. Może pomogą Państwu w podjęciu decyzji, który projekt wybrać dla swojej rodziny. Katalog zawiera ponad 400 projektów a wśród nich te najchętniej kupowane przez Inwestorów Pogrupowaliśmy je w następujące działy:

 

Przy prezentacjach projektów umieściliśmy kolorowe winietki, które określają charakterystyczne cechy:

 • czerwona – nowość w kolekcji
 • jasnozielona – projekt na wąską działkę
 • błękitna – dom o niskich kosztach budowy
 • szaroniebieska – dom możliwy do realizacji etapami
 • fioletowa – dom na działkę z wjazdem od południa

 

 
Chcemy zwrócić Państwa uwagę na dział domów parterowych z poddaszem do adaptacji. Każdy projekt w tej części, dzięki przemyślanej przez architekta konstrukcji i funkcji, ma możliwość powiększenia powierzchni użytkowej o 50-60%.


 

Pobierz bezpłatny e-katalog

 

 

 

katalog 1/2019

BEZPŁATNY e-Katalog murator projekty domów 1/2019 Nasze hity

Katalog ,,Nasze hity’’ w formie drukowanej to ponad 500 projektów, a wśród nich te najchętniej kupowane przez Inwestorów.Chcemy zwrócić Państwa uwagę na dział domów parterowych z poddaszem do adaptacji. Każdy projekt w tej części, dzięki przemyślanej przez architekta konstrukcji i funkcji, ma możliwość powiększenia powierzchni użytkowej o 50-60%.

 

 Polecamy redakcyjną część Katalogu z wieloma ciekawymi i aktualnymi tematami, np.:

 • kredyt hipoteczny na budowę domu
 • koszty, ślepy kosztorys i kosztorys inwestorski
 • adaptacja projektu gotowego
 • 10 sposobów na idealny dom
 • projekt a działka
 
 

Pobierz bezpłatny e-katalog

 

 

 

 

katalog rolniczy_2019

BEZPŁATNY Katalog Murator projekty dla rolnictwa - inwentarskie, stajnie, stodoły, magazyny 1/2019 (DRUK)

Osobom planującym rozwój działalności hodowlanej oferujemy budynki inwentarskie – dla bydła, dla trzody chlewnej, dla drobiu. Inwestorom, którzy swą działalność planują związać z końmi, przedstawiamy projekty stajni. Są to zarówno niewielkie stajnie parterowe, jak również większe stajnie (pensjonaty dla koni), z częścią mieszkalną lub pokojami gościnnymi. W Katalogu prezentujemy też obszerną ofertę stodół oraz budynki inwentarsko-gospodarcze – idealne dla małych gospodarstw rolnych.

Prawie każde gospodarstwo dysponuje maszynami rolniczymi, często – bardzo drogimi, dlatego niezmiernie dużym zainteresowaniem cieszą się budynki garażowo-magazynowe. Wychodząc na przeciw temu zapotrzebowaniu stworzyliśmy różnorodną ofertę obiektów, które posłużą do garażowania maszyn, ale też mogą pełnić funkcję przechowalni, składu lub magazynu.

Zawartość Katalogu uzupełniają płyty obornikowe – niezbędne prawie w każdym gospodarstwie, jak również ciekawe i pomocne artykuły.

 

 

Pobierz bezpłatny katalog

 

 

 garaże, magazyny, budynki usługowe

BEZPŁATNY e-KATALOG - garaże, magazyny, budynki usługowe

Niniejszy Katalog to bogata i zróżnicowana oferta garaży, magazynów i budynków usługowych. Prezentujemy tu zarówno małe, przydomowe garaże i budynki gospodarcze, jak również większe obiekty - garażowo-magazynowe i magazyny. Osobom planującym założenie lub rozwój działalności gospodarczej dedykujemy budynki handlowo-usługowe. Są to warsztaty i myjnie samochodowe, sklepy, hurtownie, budynki gastronomiczne, domy weselne, a także punkty przedszkolne i przychodnie lekarskie. W Ofercie posiadamy także obiekty rekreacyjne i turystyczne, takie jak pensjonaty, niewielkie budynki agroturystyczne oraz zajazdy z pokojami gościnnymi. Gminom, które planują zapewnić swym mieszkańcom atrakcje kulturalne i miejsce do lokalnych spotkań – przedstawiamy Kolekcję świetlic.
 

 

 

 

 

 

   

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.