Aplikacje

 

KOLOROWANIE DOMÓW W 3Dkolorowanie

Sposób wykończenia elewacji oraz zaproponowane w projekcie kolory nie zawsze są zgodne z upodobaniami Inwestora. Bywa też, że w danej lokalizacji obowiązują urzędowe wytyczne związane z kolorystyką. Dlatego przygotowaliśmy program umożliwiający zmianę wyglądu zewnętrznego domu. Dzięki niemu możesz dowolnie zaprojektować kolory elewacji oraz wybrać faktury materiałów wykończeniowych. Ponadto program pozwala ustawić dom względem stron świata łatwo więc sprawdzisz o jakiej porze dnia światło słoneczne będzie wpadało do poszczególnych pomieszczeń. Dodatkową atrakcją jest możliwość wstawienia domu w zdjęcie własnej działki co ułatwia decyzję o jego ostatecznym ustawieniu. 


Zobacz Kolekcję domów Kolorowanie w 3D

 

 

 

 

 

 

okulary 3D

 

MEBLOWANIE DOMÓW W 3D

Program do aranżacji wnętrza to kolejne narzędzie, które pomoże wyobrazić sobie jak może wyglądać przyszły dom od wewnątrz. Dzięki ,,Meblowaniu w 3D’’ zaplanujesz wirtualne wnętrza swojego przyszłego domu. Do Twojej dyspozycji oddajemy meble i elementy wyposażenia do wszystkich rodzajów pomieszczeń w dwóch wersjach kolorystycznych. Program ma też funkcję przesuwania/likwidowania ścianek działowych. Taka aplikacja może ułatwić podjęcie decyzji o zakupie danego projektu – dzięki niej upewnisz się, że wybrany dom zaspokoi potrzeby całej Twojej rodziny. 


Zobacz Kolekcję domów Meblowanie w 3D


 

 

 

 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgody w każdym czasie, wysyłając e-mail na adres iod@grupazpr.pl. Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10... (czytaj dalej)

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów i budowy domu.

Zgadzam się na otrzymywanie od TIME SA (właściciela marki Murator Projekty) informacji marketingowych, m.in. o nowościach, promocjach, rabatach, akcjach specjalnych:

Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgody w każdym czasie, wysyłając e-mail na adres iod@grupazpr.pl. Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10... (czytaj dalej)

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzię możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.