Miesięcznik Murator ONLINE

3144 zł taniej za rekuperator z odzyskiem ciepła i wilgoci

3144 zł taniej za rekuperator z odzyskiem ciepła i wilgoci

Rekuperator z odzyskiem ciepła i wilgoci, o najwyższej dostępnej na rynku jakości w cenie zwykłego.

Kupując projekt domu z Kolekcji Murator PROJEKTY, otrzymasz kupon uprawniający do skorzystania z oferty promocyjnej na zakup rekuperatora z wymiennikiem entalpicznym AERISnext VV ERV (odzyskujący oprócz ciepła także wilgoć) w cenie zwykłego rekuperatora AERISnext VV. Projekt systemu GRATIS

Rekuperator AERISnext VV ERV oprócz ciepła odzyskuje również wilgoć. Posiada on nowoczesny przeciwprądowy wymiennik membranowy z wbudowaną technologią Microban firmy dPoint o sprawności 127% (sprawność całkowita). Jest odporny na zagrzybienie, drobnoustroje i zamarzanie.

Nowoczesny dom powinien posiadać rekuperację. Rozwiązania, jakie obecnie stosuje się w domach, m.in. szczelne okna z ciepłą szybą i profilem, grube ocieplenie ścian oraz energooszczędny system grzewczy sprawiają, że na wentylacji traci się 45-60% wytworzonego ciepła. Warto je wykorzystać!

Najważniejsze cechy domu z rekuperacją:

- odzysk energii do 95% z rekuperatorem przeciwprądowym AERIS
- komfort powietrzny w pomieszczeniach, który jest nie do osiągnięcia w budynkach wentylowanych za pomocą tradycyjnej wentylacji grawitacyjnej
- brak komarów, kurzu w pomieszczeniach
- stała wymiana powietrza na świeże bez konieczności wietrzenia (również zimą)
- filtrowanie powietrza nawiewanego: filtry również dla alergików o zaawansowanej filtracji
- dodatkowa jonizacja i oczyszczanie powietrza: usuwanie bakterii, roztoczy, kurzu, wirusów, likwidacja zapachów

 Regulamin promocji 3144 zł taniej za rekuperator z odzyskiem wilgoci - dla Klientów, którzy kupią projekt domu od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r.

 

Regulamin promocji 2660 zł taniej za rekuperator z odzyskiem wilgoci - dla Klientów, którzy zakupili projekt domu od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r.

 

Warto przeczytać

Co to jest rekuperator i jaka jest zasada jego działania Sprawdź

 

Wybór rekuperatora - rodzaje i cechy wymienników Sprawdź

polecane projekty

M141 Szum morza

Pow. użytkowa:
81,6 m2
Liczba pokoi:
3
Wymiary działki:
24,40 x 17,60 m
Kąt nach. dachu:
35°
Stan sur. zamkn.:
142 000 zł

C310b Rumiankowy - wariant II

Pow. użytkowa:
84,9 m2
Liczba pokoi:
4
Wymiary działki:
24,30 x 18,20 m
Kąt nach. dachu:
30°
Stan sur. zamkn.:
144 000 zł

M75a Promień słońca - wariant I

Pow. użytkowa:
148,9 m2
Liczba pokoi:
6
Wymiary działki:
20,00 x 22,40 m
Kąt nach. dachu:
45°
Stan sur. zamkn.:
232 000 zł

Dyskusje na forum

projekt C333c MIARODAJNY wariant 3

anka.k.

projekt C333d MIARODAJNY wariant 4

monika91

Dziennik Budowy - C319 Aromatyczny

ewamewa

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA