Miesięcznik Murator ONLINE

20% rabatu na projekt garażu lub budynku gospodarczego

20 % rabatu na garaż lub bud gospod

 

20% rabatu na projekt garażu lub budynku gospodarczego

przy jednoczesnym zakupie wraz z projektem DOMU

 

 

 

Z myślą o Was przygotowaliśmy specjalną promocję, dzięki której kupujac projekt dowolnego DOMU wraz z projektem garażu lub budynku gospodarczego, zapłacicie 20 % mniej za projekt garażu jednostanowiskowego lub dwustanowiskowego, lub wielostanowiskowego, lub z częścią gospodarczą, lub z wiatą garażową, lub z funkcją mieszkalną, lub z poddaszem, lub z funkcją rekreacyjną, lub z możliwością dobudowy, lub projekt wiaty garażowej, lub projekt budynku gospodarczego. 
Promocja dotyczy klientów indywidualnych składających zamówienia bezpośrednio w Murator PROJEKTY. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.
Promocja dotyczy projektów o symbolach G i GC.


>>Zobacz wszystkie projekty garaży<<

>>Zobacz wszystkie budynki gospodarcze<<

 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA