Miesięcznik Murator ONLINE

BCC346L

Elastyczny (bliźniak)

Powierzchnia użytkowa

63,8 m2

Liczba pokoi

2

Wymiary działki

10,80 x 20,80 m

Kąt nachylenia dachu

35°

Stan surowy zamknięty

148 000 zł

info

W projekcie przewidziano możliwość wykorzystania dodatkowej powierzchni mieszkalnej na poddaszu, po dostosowaniu pomieszczeń do stałego pobytu osób (45,1 m2 powierzchni użytkowej).
Wszystkie prezentowane dane dotyczą jednego segmentu. Chcąc zrealizować dom w zabudowie bliźniaczej należy zakupić dwa segmenty: prawy oraz lewy (lustrzane odbicie).

Rzut parteru lustro

63,8 m²

LP Pomieszczenia netto użytkowa
1 przedsionek 3,2 m²
2 garderoba 3,8 m²
3 pokój dzienny 30,0 m²
4 korytarz 1,3 m²
5 łazienka 6,4 m²
6 sypialnia 12,0 m²
7 kuchnia 7,1 m²
Razem 63,8 m²
8 kotłownia 5,0 m²
9 taras 20,5 m²  
Rzut poddasza lustro

do indywidualnej adaptacji (45,1 m2 powierzchni użytkowej)

Przekrój lustro
Pozycja Wartość
kąt nachylenia dachu 35 °
wysokość w kalenicy 8,29 m
wysokość parteru 2,71 m
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE ZAMÓW >>
update counter
Uwaga! Ze względu na specyfikę realizacji projektu budowlanego, podane powyżej dane są szacunkowe.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA