Miesięcznik Murator ONLINE

U31a

Budynek usługowy (zaplecza socjalnego)

Pow. netto budynku

94,9 m2

Kąt nachylenia dachu

20°

Część mieszkalna

nie

Stan surowy zamknięty

164 000 zł

info

Możliwość adaptacji m.in. na: zaplecze socjalno-sanitarne przy boiskach lub klubach sportowych, budynek sanitarny na polu kempingowym lub przy parkingu dla samochodów dostawczych.

Rzut parteru

94,9 m²

Rzut parteru POW. 94,9 m²
LP Pomieszczenia netto
1 wc 3,1 m²
2 wc 4,4 m²
3 wc 7,1 m²
4 umywalnia 6,1 m²
5 wc 3,2 m²
6 wc 3,2 m²
7 umywalnia 6,0 m²
8 łazienka 3,3 m²
9 szatnia 2,8 m²
10 pom. magazynowe 7,8 m²
11 pokój 16,3 m²
12 szatnia 12,5 m²
13 szatnia 12,5 m²
14 pom. magazynowe 6,6 m²
Razem 94,9 m²
Przekrój
Przekrój
Pozycja Wartość
kąt nachylenia dachu 20 °
wysokość w kalenicy 4,81 m
wysokość parteru 2,64 m
Uwaga! Ze względu na specyfikę realizacji projektu budowlanego, podane powyżej dane są szacunkowe.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA