Miesięcznik Murator ONLINE

IGC03

Budynek inwentarsko-gospodarczy

Powierzchnia netto

110,1 m2

Liczba pomieszczeń dla zwierząt

2

Wymiary budynku

10,0 x 6,5 m

Kąt nachylenia dachu

20°

info

Uproszczony ślepy kosztorys dostępny bezpłatnie, na zamówienie, w terminie 10 dni roboczych. Oferta dostępna dla Klientów zamawiających projekt

Rzut parteru

54,8 m²

LP Pomieszczenia netto
1 korytarz 4,1 m²
2 pom. dla zwierząt 13,3 m²
3 pom. dla zwierząt 37,4 m²
Razem 54,8 m²
Rzut poddasza

55,3 m²

LP Pomieszczenia netto użytkowa
4 pom. gosp. 55,3 m² 27,7 m²
Razem 55,3 m² 27,7 m²
Przekrój
Pozycja Wartość
kąt nachylenia dachu 20 °
wysokość w kalenicy 5,80 m
wysokość parteru 2,80 m
wysokość poddasza:
- pomieszczeń 1,18-2,00 m
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE ZAMÓW >>
Uwaga! Ze względu na specyfikę realizacji projektu budowlanego, podane powyżej dane są szacunkowe.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA