Miesięcznik Murator ONLINE

IGC02

Budynek inwentarsko-gospodarczy

Powierzchnia netto

251,8 m2

Liczba pomieszczeń dla zwierząt

3

Wymiary budynku

14,0 x 10,0 m

Kąt nachylenia dachu

30°

info

Uproszczony ślepy kosztorys dostępny bezpłatnie, na zamówienie, w terminie 10 dni roboczych. Oferta dostępna dla Klientów zamawiających projekt

Rzut parteru

123,1 m²

LP Pomieszczenia netto
1 pom. gosp. 18,5 m²
2 magazyn pasz 12,5 m²
3 pom. dla zwierząt 18,4 m²
4 pom. dla zwierząt 27,3 m²
5 pom. dla zwierząt 46,5 m²
Razem 123,1 m²
Rzut poddasza

128,7 m²

LP Pomieszczenia netto użytkowa
6 pom. gosp. 128,7 m² 49,5 m²
Razem 128,7 m² 49,5 m²
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE ZAMÓW >>
Uwaga! Ze względu na specyfikę realizacji projektu budowlanego, podane powyżej dane są szacunkowe.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA