Miesięcznik Murator ONLINE

info

Od 01-10-2019 będzie obowiązywać nowa cena projektu - 2 100 zł

GMC53

Budynek garażowo-magazynowy z pom. pomocniczymi

Powierzchnia netto

174,9 m2

Garaż/wiata (stanowiska)

3/0

Kąt nachylenia dachu

25°

Stan surowy zamknięty

180 000 zł

info

Możliwość wykorzystania części poddasza (nad pomieszczeniami socjalno-biurowymi). Uproszczony ślepy kosztorys dostępny bezpłatnie, na zamówienie, w terminie 10 dni roboczych. Oferta dostępna dla Klientów zamawiających projekt.

Rzut parteru

174,9 m²

LP Pomieszczenia netto
1 pom. garażowo-magazynowe 120,2 m²
2 przedsionek 2,2 m²
3 pom. pomocnicze 12,6 m²
4 korytarz 10,0 m²
5 pom. pomocnicze 5,8 m²
6 pom. pomocnicze 3,7 m²
7 łazienka 2,0 m²
8 wc 2,6 m²
9 pom. gosp. 8,7 m²
10 kotłownia 7,1 m²
Razem 174,9 m²
Przekrój
Pozycja Wartość
kąt nachylenia dachu 25 °
wysokość w kalenicy 7,62 m
wysokość parteru 3,10-6,10 m
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE ZAMÓW >>
Uwaga! Ze względu na specyfikę realizacji projektu budowlanego, podane powyżej dane są szacunkowe.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA