Miesięcznik Murator ONLINE

GMC21

Budynek garażowo-magazynowy z pom. pomocniczymi

Powierzchnia netto

200,7 m2

Garaż/wiata (stanowiska)

3/0

Kąt nachylenia dachu

25°

Stan surowy zamknięty

204 000 zł

info

Prezentowany projekt spełnia przepisy dla budynków sezonowych (nie posiada pełnej charakterystyki energetycznej). Dostępny jest wariant projektu w wersji całorocznej, dostosowanej do aktualnie obowiązujących przepisów - GMC21b - z kotłownią na paliwo stałe. Pakiet dokumentacji projektowej zawiera także uproszczony ślepy kosztorys

Rzut parteru

200,7 m²

LP Pomieszczenia netto
1 pom. garażowo-magazynowe 143,3 m²
2 przedsionek 2,0 m²
3 pom. pomocnicze 10,0 m²
4 pom. pomocnicze 15,1 m²
5 korytarz 9,8 m²
6 kotłownia 8,9 m²
7 wc 2,5 m²
8 pom. pomocnicze 9,2 m²
Razem 200,7 m²
Przekrój
Pozycja Wartość
kąt nachylenia dachu 25 °
wysokość w kalenicy 6,21 m
wysokość parteru 3,50 m
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE ZAMÓW >>
Uwaga! Ze względu na specyfikę realizacji projektu budowlanego, podane powyżej dane są szacunkowe.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA