Miesięcznik Murator ONLINE

GMC28a

Budynek garażowo-magazynowy z częścią pomocniczą

Powierzchnia netto

116,4 m2

Garaż/wiata (stanowiska)

3/0

Kąt nachylenia dachu

15°

Stan surowy zamknięty

120 000 zł

info

Prezentowany projekt spełnia przepisy dla budynków sezonowych (nie posiada pełnej charakterystyki energetycznej). Dostępny jest wariant projektu w wersji całorocznej, dostosowanej do aktualnie obowiązujących przepisów - GMC28c - z kotłownią na paliwo stałe i nieco innym układem pomieszczeń.
Uproszczony ślepy kosztorys dostępny bezpłatnie, na zamówienie, w terminie 10 dni roboczych. Oferta dostępna dla Klientów zamawiających projekt.

Rzut parteru

116,4 m²

LP Pomieszczenia netto
1 pom. garażowo-magazynowe 87,2 m²
2 przedsionek 1,7 m²
3 pom. pomocnicze 16,0 m²
4 kotłownia 5,5 m²
5 wc 2,2 m²
6 korytarz 3,8 m²
Razem 116,4 m²
Przekrój
Pozycja Wartość
kąt nachylenia dachu 15 °
wysokość w kalenicy 6,18 m
wysokość parteru 3,54-5,59 m
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE ZAMÓW >>
Uwaga! Ze względu na specyfikę realizacji projektu budowlanego, podane powyżej dane są szacunkowe.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA