Miesięcznik Murator ONLINE

GM11

Budynek garażowo-magazynowy

Powierzchnia netto

169,9 m2

Garaż/wiata (stanowiska)

3/0

Kąt nachylenia dachu

20°

Stan surowy zamknięty

141 000 zł

info

Uproszczony ślepy kosztorys dostępny bezpłatnie, na zamówienie, w terminie 10 dni roboczych
.Oferta dostępna dla Klientów zamawiających projekt.
Do tego obiektu polecamy projekt budynku zaplecza socjalnego- Murator UC68, który (w ramach adaptacji) można połączyć z halą.

Rzut parteru

169,9 m²

Rzut parteru POW. 169,9 m²
LP Pomieszczenia netto
1 pom. magazynowe 114,1 m²
2 pom. pomocnicze 55,8 m²
Razem 169,9 m²
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE ZAMÓW >>
Uwaga! Ze względu na specyfikę realizacji projektu budowlanego, podane powyżej dane są szacunkowe.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA