Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17
HK73

HomeKONCEPT-73

Powierzchnia użytkowa

174,3 m2

Liczba pokoi

5

Stan surowy zamknięty

353 855

Wymiary działki

24,50 x 31,80 m

zobacz więcej parametrów

Rzut parteru

174,3 m²

LP Pomieszczenia netto użytkowa
1 przedsionek 3,9 m²
2 garderoba 3,4 m²
3 spiżarnia 1,8 m²
4 kuchnia 15,1 m²
5 pokój dzienny + jadalnia 43,8 m²
6 wc 1,9 m²
7 garderoba 4,8 m²
8 sypialnia 13,1 m²
9 sypialnia 13,6 m²
10 garderoba 5,2 m²
11 łazienka 5,4 m²
12 sypialnia 11,9 m²
13 łazienka 11,4 m²
14 gabinet 13,1 m²
15 pom. gosp. 3,6 m²
16 kotłownia (z pralnią) 4,8 m²
17 komunikacja 17,5 m²
Razem 174,3 m²
18 garaż 38,7 m²
19 taras 37,6 m²  
20 taras 138,7 m²  
Przekrój
Przekrój
Pozycja Wartość
wysokość w kalenicy 4,42 m
wysokość parteru 3,25 m
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE ZAMÓW >>

Dopuszczalny zakres zmian w projekcie

  Poniżej przedstawiamy zawarty w dokumentacji zakres zmian, które mogą zostać wprowadzone (przez uprawnionego projektanta) bez dodatkowej zgody autora projektu. Wszystkie inne zmiany, nie ujęte na poniższej liście, które chcieliby Państwo wprowadzić, wymagają dodatkowej zgody HomeKONCEPT. Murator PROJEKTY pośredniczy w jej uzyskaniu. Zgoda wydawana jest bezpłatnie i dołączana do zakupionego projektu lub wysyłana listem.
  1. Zmiana materiałów ściennych i izolacyjnych – przy zachowaniu odpowiedniej wytrzymałości i ciepłochronności.
  2. Zmiana rodzaju stropów przy zachowaniu układu konstrukcyjnego oraz wymaganej wytrzymałości oraz izolacji akustycznej.
  3. Zmiana materiałów wykończeniowych: posadzek, tynków, pokrycia dachu, izolacji przy zachowaniu niezbędnych parametrów wytrzymałości oraz parametrów przenikania ciepła.
  4. Zmiana kolorystyki i wykończenia elewacji.
  5. Zmiana zewnętrznych wymiarów budynku w granicach do 5% z zachowaniem wymiarów rozpiętości konstrukcji wynikających ze zmian materiałowych konstrukcji i izolacji termicznej ścian zewnętrznych.
  6. Zmiana wymiarów fundamentów wynikająca z dostosowania obiektu do warunków gruntowych i głębokości przemarzania gruntu oraz zmiana ław na płytę fundamentową.
  7. Zmiana wymiarów przekrojów lub rozstawu elementów więźby dachowej wynikająca z dostosowania konstrukcji dachu budynku do odpowiedniej strefy obciążenia śniegiem i wiatrem.
  8. Zmiana kąta nachylenia połaci dachu max. o 10° oraz wysięgu okapów.
  9. Zmiana wielkości i kształtu tarasu lub rezygnacja z niego.
  10. Zmiana rozwiązań funkcjonalnych wewnątrz budynku polegająca na przesunięciu lub likwidacji ścian działowych.
  11. Zmiana lokalizacji, ilości i kształtu okien oraz drzwi przy zachowaniu charakteru i estetyki elewacji oraz wymaganej izolacyjności.
  12. Wprowadzenie częściowego lub całkowitego podpiwniczenia budynku – po dokonaniu dodatkowych obliczeń konstrukcyjnych.
  13. Zmiany w projektach instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej, c.o., elektrycznej, przy zachowaniu obowiązujących norm i przepisów, a wynikające ze zmian materiałowych, typów dobranych urządzeń i dostępności mediów na działce budowlanej.
  14. Zmiana sposobu wentylacji budynku z wentylacji grawitacyjnej na wentylację mechaniczną (lub odwrotnie) oraz zmiana źródła ciepła po dokonaniu dodatkowych opracowań.
  15. Dokonywane zmiany należy nanieść na oryginale projektu gotowego w widoczny sposób, trwałą techniką graficzną lub wykonać rysunki zamienne.

 

update counter
Uwaga! Ze względu na specyfikę realizacji projektu budowlanego, podane powyżej dane są szacunkowe.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgody w każdym czasie, wysyłając e-mail na adres iod@grupazpr.pl. Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10... (czytaj dalej)

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

Zgadzam się na otrzymywanie od TIME SA (właściciela marki Murator Projekty) informacji marketingowych, m.in. o nowościach, promocjach, rabatach, akcjach specjalnych:

Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgody w każdym czasie, wysyłając e-mail na adres iod@grupazpr.pl. Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10... (czytaj dalej)

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.