Miesięcznik Murator ONLINE

Zamówienie rysunków szczegółowych

Projekt HK72D HomeKONCEPT-72 D

Wypełnij formularz. Na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz rysunki szczegółowe wybranego projektu.
Jeśli masz pytania - zadzwoń: 22 59 05 555

Imię*
Nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Czy masz WZ lub MPZP* ?

WZ - Warunki Zabudowy,

MPZP - Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego

Kiedy planujesz rozpocząć budowę*

UWAGA: Rysunki nie odwzorowują pełnego zakresu dokumentacji technicznej i udostępniane są jedynie w celach poglądowych. Udostępnione rysunki nie mogą stanowić podstawy do wykonania projektu indywidualnego, chronione są prawami autorskimi.

  1. Zgadzam się na otrzymywanie od TIME S.A. (właściciela marki Murator) informacji marketingowych, m.in. o nowościach, promocjach, rabatach, akcjach specjalnych:
  2. Aby subskrybować newsletter musisz mieć skończone 16 lat.
  3. Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgody w każdym czasie, wysyłając e-mail na adres iod@grupazpr.pl
  1. INFORMACJE PODSTAWOWE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

    Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10, 04-190 Warszawa. Cele przetwarzania to realizacja usługi, wysyłka newslettera oraz marketing własny TIME S.A. (szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ, i naszych zaufanych partnerów, w tym spółek z Grupy ZPR Media, jeżeli wyraziłeś na to zgodę (szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ. Podstawami prawnymi są nasz prawnie uzasadniony interes oraz Twoja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym imieniu lub za Twoją zgodą. Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych to m.in. prawo sprzeciwu i wycofania zgody wobec przetwarzania danych w celach marketingowych oraz prawo dostępu, sprostowania danych i inne prawa, o których mowa w szczegółowych informacjach dostępnych pod powyższymi linkami.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA