Szukasz kredytu? Zaufaj wiedzy i doświadczeniu
Ekspertów Murator FINANSE

Zostaw kontakt. Bezpłatnie sprawdzimy Twoją zdolność kredytową
i pomożemy w wyborze kredytu. Możesz do nas także zadzwonić: 22 611 6000

Imię*
Nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Kod pocztowy*
  1. Zgadzam się na otrzymywanie od TIME SA (właściciela marki Murator) informacji marketingowych, m.in. o nowościach, promocjach, rabatach, akcjach specjalnych:
  2. Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgody w każdym czasie, wysyłając e-mail na adres iod@grupazpr.pl.
  1. INFORMACJE PODSTAWOWE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

    Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10, 04-190 Warszawa. Cele przetwarzania to obsługa zapytań i zgłoszeń, nawiązanie i utrzymywanie współpracy oraz marketing własny TIME S.A., jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Podstawą prawną przetwarzania jest nasz prawnie uzasadniony interes. Odbiorcami danych są podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym imieniu. Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych, prawo dostępu do danych i inne prawa, o których mowa w szczegółowych informacjach o przetwarzaniu danych osobowych dostępnych TUTAJ

Murator FINANSE to zespół mobilnych Ekspertów kredytowych działających na terenie całej Polski. 15 lat doświadczenia i wiedzy popartej marką MURATOR sprawia, że jesteśmy niezastąpieni w kredytach na zakup działki i budowę domu.

Murator Finanse

Na pierwszym miejscu stawiamy Klienta oraz jego satysfakcję, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę od momentu pierwszego zapytania, aż po wypłatę środków.

Dzięki współpracy z Ekspertem kredytowym Murator FINANSE oszczędzasz swój cenny czas. W jednym miejscu porównamy dla Ciebie oferty wszystkich banków i wyselekcjonujemy te najbardziej dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Współpracujemy z najlepszymi – jesteśmy członkiem ANG Spółdzielnia - ogólnopolskiej organizacji pośrednictwa finansowego, która przynależy do Związku Przedsiębiorstw Finansowych (wcześniej KPF), powołanej do życia przez Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej.

Zgodnie z ustawą o Kredycie Hipotecznym
nasza pomoc jest BEZPŁATNA

Promocja Muratora

Kupujesz projekt z Kolekcji Muratora?

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy promocję. Skorzystaj z bezpłatnej pomocy Eksperta Murator FINANSE w uzyskaniu kredytu hipotecznego i odbierz *BONUS 200 zł!

Regulamin Promocji BONUS 200
Prezent Muratora

Prezenty dla wszystkich Klientów!

6-cio miesięczna prenumerata wybranego tytułu z naszego portfolio: Murator, Dobre Wnętrze, Moje mieszkanie, M jak Mieszkanie, M jak Mama. Dostęp Premium Access do aplikacji Home Profit, która pomoże w obniżeniu kosztów budowy, urządzania i dekoracji

Wypełnij formularz
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
22 59 05 000
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.