Miesięcznik Murator ONLINE

Beata Kerntopf-Ślusarczyk

Beata Kerntopf-Ślusarczyk

Dyrektor Marketingu i Sprzedaży
projekty@murator.com.pl


Z Muratorem związana jestem od ponad 20 lat. Miałam okazję obserwować jak z małej, niespełna 30-osobowej firmy, w której „każdy wiedział o każdym” przekształca się w dużą korporację o międzynarodowym zasięgu. Nie tylko to obserwowałam, ale też czynnie w tym uczestniczyłam, biorąc udział w coraz to nowych przedsięwzięciach i projektach. Projekty gotowe są moim „światem” od 2001 r., gdzie wykorzystuję wiedzę zdobytą na studiach inżynierskich (Inżynieria Lądowa na Politechnice Warszawskiej), managerskich (MBA), a także doświadczenie wynikające z wcześniejszej pracy w Muratorze (w redakcjach: „Muratora”, „Informatora Budowlanego” oraz prowadząc – w siedmiu miastach Polski – Regionalne Ośrodki Muratora). Wspólnie z fantastycznym zespołem Pracowników stworzyliśmy unikatową na rynku ofertę, przy tworzeniu której kierowaliśmy się, kierujemy i będziemy kierować przede wszystkim słowem JAKOŚĆ. Wielką satysfakcję daje również współpraca z ponad 1000 firm z całej Polski.

Prywatnie – żona, mama (podobno wymagająca) dwóch dorosłych synów (w rozmowach z którymi na co dzień trenuje trudną sztukę negocjacji), miłośniczka narciarstwa, kajakarstwa nizinnego i górskiego oraz podróży wszelakich, zwłaszcza z namiotem, które są dla mnie utożsamieniem wolności.

Beata Kerntopf-Ślusarczyk 

polecane projekty

C333b Miarodajny - wariant II

Pow. użytkowa:
96,4 m2
Liczba pokoi:
4
Wymiary działki:
19,40 x 21,40 m
Kąt nach. dachu:
35°
Stan sur. zamkn.:
224 000 zł

C333j Miarodajny - wariant X

Pow. użytkowa:
86,6 m2
Liczba pokoi:
4
Wymiary działki:
18,40 x 18,30 m
Kąt nach. dachu:
30°
Stan sur. zamkn.:
174 000 zł

C365a Przejrzysty - wariant I

Pow. użytkowa:
92,0 m2
Liczba pokoi:
4
Wymiary działki:
22,50 x 17,60 m
Kąt nach. dachu:
30°
Stan sur. zamkn.:
209 000 zł

Dyskusje na forum

projekt C333c MIARODAJNY wariant 3

anka.k.

projekt C333d MIARODAJNY wariant 4

monika91

Dziennik Budowy - C319 Aromatyczny

ewamewa

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA