Sale konferencyjne i świetlice

(22)
Budynek usługowy
Budynek usługowy
Budynek usługowy
Budynek usługowy (bar, restauracja)
Budynek usługowy
Budynek usługowy
Budynek usługowy
Budynek usługowy
Budynek usługowy
Budynek usługowy
Budynek usługowy z pokojami gościnnymi
Budynek usługowy
Budynek usługowy
Budynek usługowy z częścią mieszkalną
Budynek mieszkalny
Budynek usługowy (z pokojami gościnnymi)
Budynek usługowy z częścią mieszkalną (pokoje na wynajem)
Budynek usługowy
Budynek usługowy
Budynek usługowy z częścią mieszkalną
Budynek usługowy
Budynek usługowy

Sale konferencyjne i świetlice

Coraz częściej, lokalne jednostki terytorialne wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu swych mieszkańców  inwestują w budowę takich obiektów jak: świetlice wiejskie, świetlice gminne, świetlice środowiskowe lub w budowę budynków wielofunkcyjnych, które mogą funkcjonować zarówno jako świetlice, jak również jako budynki komercyjne – kawiarnie, sale wykładowe, sale konferencyjne, sale bankietowe. Aby sprostać tym potrzebom wprowadziliśmy do naszej oferty projekty świetlic i budynków konferencyjnych, jak również takie budynki usługowe, które w łatwy sposób można przystosować do pełnienia funkcji świetlicy czy sali konferencyjnej.  Są to obiekty od 69 mkw. do nawet 520 mkw. W ofercie posiadamy świetlice parterowe oraz świetlice z poddaszem użytkowym. Należy pamiętać, iż w przypadku projektów świetlic, zaplecze kuchenne jest zdecydowanie zminimalizowane i ogranicza się do kuchni, zmywalni i niewielkiej części socjalno-sanitarnej. Podobnie jest w budynkach konferencyjnych, gdyż z założenia - nie są to budynki gastronomiczne. Oczywiście jest możliwość, aby projekt świetlicy lub projekt budynku konferencyjnego przeznaczyć na cele gastronomiczne, ale wtedy projekt należy dostosować do pełnienia takiej funkcji, w ramach lokalnej adaptacji. Można też każdy budynek gastronomiczny zaadaptować na świetlicę, o ile jego powierzchnia i układ funkcjonalny na to pozwolą. W niektórych projektach świetlic i projektach budynków konferencyjnych przewidziano pokoje gościnne lub część mieszkalną, a także część rekreacyjną. Projekty świetlic oraz projekty budynków konferencyjnych, w których zaprojektowano pokoje na wynajem, mogę funkcjonować także jako budynki agroturystyczne lub niewielkie pensjonaty.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 580, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.