Projekty domów z aranżacją wnętrz

(448)
-200 zł PROMOCJA
Miarodajny - wariant X
-200 zł PROMOCJA
Miarodajny
-300 zł PROMOCJA
Dom oszczędny - wariant I (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
-200 zł PROMOCJA
Miarodajny - wariant II
Przejrzysty
-200 zł PROMOCJA
Wykwintny
Miarodajny - wariant XIV
-200 zł PROMOCJA
Miarodajny - wariant VI
-200 zł PROMOCJA
Dom na rozstaju
Filigranowy - wariant V
Fotogeniczny
-200 zł PROMOCJA
Miarodajny - wariant IV
-200 zł PROMOCJA
Czterolistna koniczyna - wariant XIV
Przejrzysty - wariant I
Solidny - wariant I
Przejrzysty - wariant X
Gładki (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Miarodajny - wariant VII
Szafranowy - wariant I
Zachodzące słońce - wariant VII
Prywatny azyl
Słuszny wybór - wariant II
-200 zł PROMOCJA
Magiczny świat
Piękny widok - wariant I
Solidny - wariant II
-200 zł PROMOCJA
Zachodzące słońce
-200 zł PROMOCJA
Rumiankowy - wariant II
-200 zł PROMOCJA
Dom z historią
Samotna gwiazda
Miarodajny - wariant XII
1 2 ... 15 »

Projekty domów z aranżacją wnętrz

Planując budowę z pewnością wyobrażasz sobie jak będą wyglądać wnętrza Twojego domu, jak udekorujesz salon, jakie łóżko wstawisz do sypialni i jaki kolor będą miały ściany. Z myślą właśnie o Tobie, przygotowaliśmy Kolekcję w której prezentujemy projekty domów z aranżacją wnętrz.
Ta Kolekcja to inspiracja dla tych, których interesują domy piętrowe, domy parterowe, domy z możliwością adaptacji poddasza, domy z poddaszem użytkowym, domy energooszczędne, domy małe i tanie, domy na wąską działkę, domy nowoczesne lub domy w stylu tradycyjnym oraz domy z dopłatą MdM.

Szukasz odpowiedzi na pytanie: jak urządzić dom?
Nie wiesz czy zdecydować się na styl industrialny, styl skandynawski, styl prowansalski lub styl kolonialny? Zajrzyj do środka naszych projektów domów i sprawdź jakie wnętrza pasują do Ciebie i innych domowników. Przeglądając Kolekcję Domy z aranżacją wnętrz dowiesz się jak umeblować kuchnię, jak umeblować salon, jak umeblować sypialnię oraz jak umeblować łazienkę. Podpowiadamy jaki kolor ścian wybrać, czym udekorować wnętrza i jakie dodatki ze sobą połączyć, aby całość prezentowała się tak, jak sobie to wymarzyłeś. Wystarczy, że zapozansz się z galerią aranżacji wnętrz kuchni, galerią aranżacji wnętrz salonu, galerią aranżacji wnętrz sypialni czy galerią aranżacji wnętrz łazienek.

Dodatkowym atutem są zdjęcia z budowy domu, które prezentujemy w zakładce Realizacje. Dzięki nim możesz dowiedzieć się jakie pomysły na aranżacje wnętrz domów oraz wykończenie elewacji mieli inni budujący. Jeśli to Ty chciałbyś zainspirować innych i pokazać swój dom z Kolekcji Muratora, zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym Dom w kadrze.

Zapraszamy do obejrzenia pięknych wnętrz projektów domu z Kolekcji Muratora.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.