Miesięcznik Murator ONLINE

Projekty domów nowoczesnych i z nutą nowoczesności

(220)
HK59

HomeKONCEPT-59

4 600 zł
Porównaj

Powierzchnia użytkowa

196,9 m2

Liczba pokoi

5

Wymiary działki

24,55 x 24,80 m

Kąt nachylenia dachu

25°

Stan surowy zamknięty

362 079 zł

-250 zł PROMOCJA
GL 1344

Sigma Max

3 290 zł
Porównaj

Powierzchnia użytkowa

142,0 m2

Liczba pokoi

5

Wymiary działki

16,95 x 25,20 m

Kąt nachylenia dachu

35°

Stan surowy zamknięty

272 192 zł

-250 zł PROMOCJA
GL 1326

Pelikan Slim V

2 840 zł
Porównaj

Powierzchnia użytkowa

95,3 m2

Liczba pokoi

4

Wymiary działki

17,50 x 22,05 m

Kąt nachylenia dachu

35°

Stan surowy zamknięty

166 265 zł

1 2 ... 11 »

Projekty domów nowoczesnych

Planujesz budowę domu? Stoisz przed wyborem projektu? Proponujemy projekty domów nowoczesnych - do wyboru blisko 100 projektów gotowych. Z całą pewnością chcemy żyć w domach nowoczesnych: ciepłych, oszczędnych, wyposażonych w najnowsze instalacje, mających przestrzeń dopasowaną do naszego stylu życia - ze wspólną częścią dzienną i strefami intymnymi.

Projekty domów nowoczesnych parterowych i z poddaszem użytkowym
W Kolekcji Muratora prezentujemy zarówno nowoczesne domy parterowe, z poddaszem użytkowym, jak i piętrowe. Dzięki temu każdy znajdzie projekt nowoczesnego domu dopasowany najlepiej do własnych potrzeb, wielkości i kształtu działki oraz budżetu. Nasze nowoczesne domy są proste w budowie. Do każdego projektu można zamówić kosztorys inwestorski, dzięki któremu można oszacować realne koszty budowy wybranego projektu domu i oszacować wydatki.

Projekty domów nowoczesnych piętrowych: wybieramy projekt gotowy
Czym charakteryzują się projekty domów nowoczesnych? Trudno o jednoznaczną definicję domu nowoczesnego, ale można wskazać na pewne charakterystyczne cechy takiej architektury. Projekty jednorodzinnych domów nowoczesnych mają dość prostą bryłę, często dużą liczbę przeszkleń, dzięki czemu łatwiej połączyć wnętrze z ogrodem. W nowoczesnych projektach domów wnętrza mają funkcjonalny i łatwy do modyfikacji rozkład, często z otwartą część dzienną integrującą wszystkich domowników. Oglądając projekty domów nowoczesnych zauważymy też konsekwencję architektów w doborze materiałów wykończeniowych oraz kształtowaniu formy. Inwestorzy budujący domy nowoczesne szukają nowych i efektywnych rozwiązań technicznych, funkcjonalnych, ekonomicznych. W Kolekcji Muratora bez trudu znajdziemy ciekawe projekty domów nowoczesnych z płaskim dachem, z dachem dwuspadowym, czy z dachem kopertowym. Nasze projekty domów nowoczesnych mają wielkość już od 50 mkw. aż do ponad 300 mkw. Dzięki tak dużej ofercie każdy inwestor znajdzie dom swoich marzeń.
Zapraszamy do obejrzenia ciekawych projektów domów nowoczesnych z Kolekcji Muratora.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA