Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17

Projekty domów nowoczesnych i z nutą nowoczesności

(236)
Cenny - wariant I (etap II)
Cenny - wariant III (etap I)
-300 zł PROMOCJA
Dom oszczędny - wariant I (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Przejrzysty
Cenny - wariant II (etap II)
Cenny (etap I)
Cenny - wariant II (etap I)
Cenny (etap II)
-200 zł PROMOCJA
Poznany (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Przejrzysty - wariant I
-200 zł PROMOCJA
Dom perfekcyjny (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Cenny - wariant I (etap I)
Cenny - wariant III (etap II)
-200 zł PROMOCJA
Nowatorski (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Przejrzysty - wariant X
-300 zł PROMOCJA
HomeKONCEPT-New House 727
Piękny widok - wariant I
Attykowy
HomeKONCEPT-79
Magiczny świat
HomeKONCEPT-23
-300 zł PROMOCJA
Nieporównywalny (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Mistrzowski
Szczęśliwy
HomeKONCEPT-83
HomeKONCEPT-66A DL
Przejrzysty - wariant II
Przejrzysty - wariant III
Jasna przestrzeń
Powściągliwy - wariant I (podpiwniczony)
1 2 ... 8 »

Projekty domów nowoczesnych

Planujesz budowę domu? Stoisz przed wyborem projektu? Proponujemy projekty domów nowoczesnych - do wyboru blisko 100 projektów gotowych. Z całą pewnością chcemy żyć w domach nowoczesnych: ciepłych, oszczędnych, wyposażonych w najnowsze instalacje, mających przestrzeń dopasowaną do naszego stylu życia - ze wspólną częścią dzienną i strefami intymnymi.

Projekty domów nowoczesnych parterowych i z poddaszem użytkowym
W Kolekcji Muratora prezentujemy zarówno nowoczesne domy parterowe, z poddaszem użytkowym, jak i piętrowe. Dzięki temu każdy znajdzie projekt nowoczesnego domu dopasowany najlepiej do własnych potrzeb, wielkości i kształtu działki oraz budżetu. Nasze nowoczesne domy są proste w budowie. Do każdego projektu można zamówić kosztorys inwestorski, dzięki któremu można oszacować realne koszty budowy wybranego projektu domu i oszacować wydatki.

Projekty domów nowoczesnych piętrowych: wybieramy projekt gotowy
Czym charakteryzują się projekty domów nowoczesnych? Trudno o jednoznaczną definicję domu nowoczesnego, ale można wskazać na pewne charakterystyczne cechy takiej architektury. Projekty jednorodzinnych domów nowoczesnych mają dość prostą bryłę, często dużą liczbę przeszkleń, dzięki czemu łatwiej połączyć wnętrze z ogrodem. W nowoczesnych projektach domów wnętrza mają funkcjonalny i łatwy do modyfikacji rozkład, często z otwartą część dzienną integrującą wszystkich domowników. Oglądając projekty domów nowoczesnych zauważymy też konsekwencję architektów w doborze materiałów wykończeniowych oraz kształtowaniu formy. Inwestorzy budujący domy nowoczesne szukają nowych i efektywnych rozwiązań technicznych, funkcjonalnych, ekonomicznych. W Kolekcji Muratora bez trudu znajdziemy ciekawe projekty domów nowoczesnych z płaskim dachem, z dachem dwuspadowym, czy z dachem kopertowym. Nasze projekty domów nowoczesnych mają wielkość już od 50 mkw. aż do ponad 300 mkw. Dzięki tak dużej ofercie każdy inwestor znajdzie dom swoich marzeń.
Zapraszamy do obejrzenia ciekawych projektów domów nowoczesnych z Kolekcji Muratora.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

Zgadzam się na otrzymywanie od TIME SA (właściciela marki Murator Projekty) informacji marketingowych, m.in. o nowościach, promocjach, rabatach, akcjach specjalnych:

Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgody w każdym czasie, wysyłając e-mail na adres iod@grupazpr.pl. Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10... (czytaj dalej)

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.