Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17

Projekty domów letniskowych

(74)
Dom na rozstaju
-250 zł PROMOCJA
Miarodajny - wariant VI
-250 zł PROMOCJA
Miarodajny - wariant XXI
-600 zł PROMOCJA
Cichy
HomeKONCEPT-84 DL
HomeKONCEPT-66A DL
HomeKONCEPT-85 DL
-400 zł PROMOCJA
Ricardo XVI Sz
Dla dwojga (rekreacyjny)
-400 zł PROMOCJA
Pani Hania II SZ
Ze świetlikami - wariant I (etap I) (rekreacyjny)
-400 zł PROMOCJA
Tango III
Pionierski (etap I)
-400 zł PROMOCJA
Ricardo Plus SZ
-250 zł PROMOCJA
Słuszny wybór - wariant II
-400 zł PROMOCJA
Ricardo Sz
Czarowny
-400 zł PROMOCJA
Tango II
-600 zł PROMOCJA
Roztropny (rekreacyjny)
-900 zł PROMOCJA
Calineczka (rekreacyjny)
HomeKONCEPT-65 A DL
-400 zł PROMOCJA
Filemon
Filigranowy
-900 zł PROMOCJA
Ameliówka (rekreacyjny)
-250 zł PROMOCJA
Niezawodny - wariant III
-400 zł PROMOCJA
Bajka
-400 zł PROMOCJA
Punto
-250 zł PROMOCJA
W sam raz (etap I)
-250 zł PROMOCJA
Samotna gwiazda - wariant III
-250 zł PROMOCJA
W sam raz - wariant I (etap I)
1 2 ... 3 »

Projekty domów letniskowych

Domy letniskowe to domy o szczególnym przeznaczeniu. Ich podstawową cechą jest to, że nie muszą być one przystosowane do użytkowania całorocznego. Zwykle nie mają też zbyt dużej powierzchni – spędzamy w nich czas głównie latem gdy warunki pogodowe zapraszają do korzystania z atutów przyrody.

Mała drewniana chatka…
W większości przypadków dom letniskowy, o którym marzymy, to mała drewniana chatka. Ale nie musi tak być. W ofercie Muratora pod hasłem dom rekreacyjny znajdziemy propozycje o powierzchni od 29 do blisko 160 mkw.: parterowe domy letniskowe i domy letniskowe z poddaszem użytkowym. Nie ma też ograniczeń jeśli chodzi o technologię budowy. Można tu znaleźć projekty opracowane w technologii drewnianej, ale także projekty domów w technologii murowej.

Dom letniskowy a przepisy
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, aby wybudować dom letniskowy nie musimy mieć pozwolenia na budowę. Jest to możliwe, jeśli powierzchnia zabudowy nie przekracza 35 mkw. oraz liczba tego rodzaju obiektów na działce, nie jest większa niż jeden na każde 500 mkw. powierzchni działki.
Ogólnie mówiąc działka, na której ma być usytuowany nasz dom letniskowy nie musi być uzbrojona (chyba, że warunki zabudowy mówią inaczej). Nie jest też obowiązkowe posiadanie własnego ujęcia wody przeznaczonej do spożycia, a minimalna wysokość pomieszczeń to 2,2 m.
Jednak dla budynków przeznaczonych do rekreacji indywidualnej muszą być zachowane wymagane prawem odległości od granic działki – 4 m od ściany z otworem okiennym lub drzwiowym i 3 m od ściany bez otworów.

Istotną informacją dla poszukujących projektu domu letniskowego może być fakt, że do potrzeb domu letniego możemy dostosować np. projekt garażu wolno stojącego z możliwością adaptacji poddasza lub projekt niedużego budynku gospodarczego.

W Kolekcji Projektów domów letniskowych znalazły się także niewielkie (o powierzchni do 80 mkw.) domy całoroczne o prostej bryle, bez garażu.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.