Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17

Projekty domów bliźniaczych, dwurodzinnych lub z usługą

(135)
Biały bór
Projekt domu Ka60 P (dwulokalowy / bliźniak)
Niezbędny (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Sówka (bliźniak)
-1 400 zł PROMOCJA
Proximus I G1 (bliźniak)
Iskra segment prawy
Czyżyk (bliźniak)
Projekt domu Ka60 (dwulokalowy / bliźniak)
Katrina Gold segment prawy
Katrina segment lewy
Diana B zestaw 3 segmenty
Elastyczny (bliźniak)
Światła miasta - wariant III (dwulokalowy)
Diana Grande B segment lewy
Sówka -  wariant I (dwulokalowy)
Diana Grande A segment prawy
Preferowany (bliźniak)
Katrina segment środkowy
Projekt domu Ka119 (dwulokalowy / bliźniak)
Projekt domu Ka12 (dwulokalowy / bliźniak)
Światła miasta - wariant II (dwulokalowy)
-400 zł PROMOCJA
HomeKONCEPT-75 B (bliźniak)
Projekt domu Ka67 (dwulokalowy / bliźniak)
Obok Ciebie (bliźniak)
Diana B zestaw 4 segmenty
-400 zł PROMOCJA
HomeKONCEPT-52 S (segment)
-1 100 zł PROMOCJA
Rodzinna przestrzeń (dwulokalowy) (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Sprytny - wariant I (dwulokalowy)
Projekt domu Ka13 (dwulokalowy / bliźniak)
Elastyczny - wariant I (bliźniak)
1 2 ... 5 »

Projekty domów bliźniaczych, dwurodzinnych lub z usługą

Malejąca liczba kształtnych działek w ciekawej krajobrazowo i atrakcyjnej komunikacyjnie lokalizacji oraz wysoka cena takich działek, to jedne z istotniejszych powodów dla których Inwestorzy decydują się na budowę bliźniaka. Kolejny, nie mniej ważny powód, to względy rodzinne i potrzeba, aby cała wielopokoleniowa rodzina mieszkała razem, blisko siebie. Dom w zabudowie bliźniaczej rozwiązuje te wszystkie problemy. Można go zrealizować na działce o mniejszej powierzchni, a domownicy, zachowując niezależność, przebywają jednocześnie blisko siebie. Nie ma problemu z doglądaniem domu podczas nieobecności domowników (np. wyjazdów wakacyjnych), codzienną opieką nad starszymi rodzicami, czy pomocą w opiece na wnuczkiem. Można także jedną część domu potraktować inwestycyjnie, na wynajem, a mieszkając obok mieć stałą kontrolę i dozór.

Projekty domów dwurodzinnych
Innym także ciekawym rozwiązaniem są projekty domów dwurodzinnych, w których w jednej, spójnej architektoniczne bryle projektant przewidział dwa niezależne mieszkania, najczęściej o różnej powierzchni. Takie rozwiązanie zakłada wydzielenie na parterze odrębnego mieszkania z niezależnym wejściem i jest idealne dla dorastających dzieci, czy seniorów.

Projekty domów bliźniaczych i dla dwóch rodzin w Kolekcji Muratora to szeroka i różnorodna oferta. Znajdują się w niej domy parterowe, domy z poddaszem do adaptacji, domy z poddaszem użytkowym, domy piętrowe i z domy podpiwniczeniem. Projekty domów bliźniaczych i dwurodzinnych, to atrakcyjna oferta dla wszystkich Klientów, którzy szukają domów o atrakcyjnej i funkcjonalnej przestrzeni wewnętrznej oraz eleganckim wykończeniu. Projekty domów bliźniaczych to także ciekawa propozycja dla deweloperów, którzy mogą realizować zarówno pojedyncze inwestycje, jak i całe osiedla spójne architektonicznie.

Projekty domów z częścią usługową
Dla Inwestorów, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą i chcą mieszkać oraz pracować w jednym miejscu przygotowaliśmy ofertę domów z częścią usługową. W tych projektach domów, część powierzchni parteru przeznaczono na jednoprzestrzenne pomieszczenie usługowe, z niezależnym wejściem oraz własną toaletą lub łazienką. Przestrzeń usługową, w zależności od indywidualnych potrzeb, każdy inwestor może podzielić na mniejsze pokoje lub pozostawić otwartą. Zwracamy także uwagę, iż w wielu projektach domów jednorodzinnych można, w ramach indywidualnej adaptacji, wygospodarować część usługową, np. zmieniając przeznaczenie garażu. Warto także zapoznać się z projektami budynków mieszkalno-usługowych.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.