Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17

Projekty domów 3D - meblowanie

(117)
Miarodajny
Rumiankowy - wariant II
Magiczny świat
-200 zł PROMOCJA
Szum morza
Promień słońca - wariant I
Niepospolity
Barwny
-200 zł PROMOCJA
Dom bezpieczny
Przemyślany
Wszechstronny
-200 zł PROMOCJA
Dom na górce
Dom oszczędny (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Wariantowy - wariant II
Codzienny - wariant VIII
Dom za rogiem
Bajeczny widok
Zaczarowany
Nowe możliwości - wariant II
-200 zł PROMOCJA
Ukryty w ciszy
Rodzimy
Dom vis-à-vis
Wśród wrzosów
-500 zł PROMOCJA
Funkcjonalny
Ciekawy - wariant II
Letni wieczór
Ogród o zmierzchu
Zapach wiosny
Moje miejsce - wariant I (etap II)
Dworek na lata
Na południe - wariant I
1 2 ... 4 »

Projekty domów 3D - meblowanie 

Przy wyborze projektu domu, oprócz jego wielkości i kosztów związanych z jego budową, bardzo istotnym elementem jest funkcjonalność i ustawność pomieszczeń. Nie każdy ma na tyle wyrobioną wyobraźnię czy wystarczające doświadczenie, aby uzmysłowić sobie co i gdzie uda nam się zmieścić w przyszłym domu. W tej sytuacji bardzo pomocne stają się aplikacje pozwalające na wirtualne meblowanie. Wśród projektów oferowanych przez Muratora można znaleźć sporą grupę domów parterowych z meblowaniem 3D, domów z poddaszem użytkowym z meblowaniem 3D i domów piętrowych które także mają możliwość meblowania 3D.

Dlaczego meblowanie 3D Muratora
W internecie można znaleźć bardzo wiele narzędzi wspomagających projektowanie wnętrz. Jednak nasze aplikacje służące do meblowania 3D wyróżnia to, że są one stworzone z myślą o naszych projektach, a nie na potrzeby producentów mebli czy materiałów wykończeniowych. Ich dodatkowym atutem jest wirtualny spacer po wnętrzu całego domu. Ponadto dla sporej grupy domów aplikacja meblowania 3D została rozszerzona o możliwość malowania ścian czy zmianę rodzaju podłogi. Wychodzimy również na zewnątrz – użytkownik może zdefiniować własną działkę i ustawić na niej wybrany projekt, zaaranżować teren wokół domu czy sprawdzić oświetlenie budynku światłem słonecznym w różnych porach dnia.

Nie taki diabeł straszny…
Korzystanie z meblowania 3D nie wymaga specjalnych umiejętności – to trudność na poziomie dość prostej gry komputerowej. Elementy wyposażenia pogrupowane są w czytelne Kolekcje, a po wstawieniu można je przesuwać, obracać i usuwać. A na koniec stworzoną w meblowaniu 3D aranżację możemy zapisać i modyfikować w kolejnej sesji lub pokazać rodzinie czy znajomym.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgody w każdym czasie, wysyłając e-mail na adres iod@grupazpr.pl. Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10... (czytaj dalej)

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

Zgadzam się na otrzymywanie od TIME SA (właściciela marki Murator Projekty) informacji marketingowych, m.in. o nowościach, promocjach, rabatach, akcjach specjalnych:

Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgody w każdym czasie, wysyłając e-mail na adres iod@grupazpr.pl. Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10... (czytaj dalej)

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.