Miesięcznik Murator ONLINE

Projekty domów z płaskim dachem

(18)
Bajeczny widok - wariant VI
Dom oszczędny (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Attykowy
Wrzosowe wzgórza - wariant II
Wariantowy - wariant IV
Powściągliwy - wariant I (podpiwniczony)
Uroczysty
Morska bryza
Sympatyczny - wariant I (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Attykowy (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Wyrazisty
Morska bryza  (aranżacja 1)
Przeznaczony - wariant I (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Widoczny (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Wartościowy (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Jubileuszowy
Widoczny
Zaawansowany

Projekty domów z płaskim dachem

Domy z płaskim dachem – synonim współczesnej architektury – coraz częściej budowane są w naszym kraju. Płaski dach nadaje bryle nowoczesny i niebanalny charakter, nie dziwi więc to, że inwestorzy chętnie decydują się na jednorodzinne domy z płaskim dachem. Oryginalność nie jest natomiast jedyną zaletą domów z płaskim dachem.

Zalety domów z płaskim dachem
Wiodącą zaletą domów z płaskim dachem jest to, że jest w nich do zagospodarowania cała powierzchnia piętra. Nie jesteśmy ograniczeni skosami, zwiększa się tym samym wygoda pomieszczeń. Przyjemna zaletą, jest natomiast to, że na dachu płaskim może powstać zielony ogród lub atrakcyjny taras.

Jakie projekty w Kolekcji domów z płaskim dachem?
Podstawowy podział projektów w Kolekcji, to projekty domów parterowych z płaskim dachem oraz projekty domów piętrowych z płaskim dachem. W grupie projektów z płaskim dachem, jest także dom z piwnicą w której zaprojektowano pomieszczenia gospodarcze (w tym suszarnię i pralnię) oraz garaż. Charakterystyczne dla nowoczesnych domów z płaskim dachem - duże ilości przestrzeń doskonale obrazuje projekt EC317 Dom oszczędny (z wentylacją mechaniczną)  

Projekty z płaskim dachem, a warunki zabudowy
Choć dachy z płaskim dachem dobrze wpiszą się w niemal każdy krajobraz, to jednak zanim podejmie się decyzje o budowie domu z płaskim dachem, należy sprawdzić warunki zabudowy dla działki na której chcemy go zrealizować. Określony jest w nich, między innymi kąt nachylenia połaci dachowych i może się okazać, że budowa takiego domu w danej okolicy nie jest możliwa.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA