Przedszkola i przychodnie lekarskie

(9)
-1 200 zł PROMOCJA
Budynek usługowy z częścią mieszkalną (częściowo podpiwniczony) Oppidanus I
-1 000 zł PROMOCJA
Budynek usługowy (Renovatius I)
Budynek usługowy (punkt opieki przedszkolnej)
Budynek usługowy z częścią mieszkalną (punkt opieki przedszkolnej)
Budynek usługowy (punkt opieki medycznej)
Budynek usługowy (punkt opieki medycznej)
Budynek usługowy z częścią mieszkalną (punkt opieki przedszkolnej)
Budynek usługowy z częścią mieszkalną (punkt opieki przedszkolnej)
Budynek usługowy (punkt opieki przedszkolnej)

Projekty przedszkoli i przychodni lekarskich

Nasza Kolekcja przedszkoli i przychodni lekarskich zawiera łącznie pięć projektów punktów przedszkolnych oraz dwie przychodnie, ale cały czas myślimy o rozwoju tej Kolekcji, gdyż zapotrzebowanie na punkty przedszkolne i przedszkola z roku na rok – wzrasta. W ofercie posiadamy punkty przedszkolne parterowe oraz punkty przedszkolne z poddaszem mieszkalnym

Punkt przedszkolny z mieszkaniem
Często Inwestorzy decydują się na połączeniu funkcji przedszkolnej z funkcją mieszkalną, gdyż budując jeden obiekt możemy zaspokoić dwie potrzeby – mieszkalną i biznesową. Część mieszkalna może pełnić także funkcję mieszkania służbowego dla pracowników punktu przedszkolnego. Jeśli w placówce przedszkolnej przewidziano opiekę wielogodzinną, również wieczorną, to takie rozwiązanie będzie bardzo korzystne dla pracowników punktu przedszkolnego.

Punkt przedszkolny, a przedszkole
Należy pamiętać, iż punkt przedszkolny rządzi się nieco innymi prawami niż przedszkole. Punkt przedszkolny nie musi spełniać wszystkich wymogów dotyczących infrastruktury przedszkolnej – co jest zdecydowanym plusem dla przyszłych inwestorów, jednakże nie może tu przebywać więcej niż 25 dzieci.

Przychodnie lekarskie
Oferowane przez nas przychodnie lekarskie zaprojektowane są w kształcie litery T i zawierają od 6 do 7 gabinetów lekarskich. Można tu świadczyć usługi internistyczne, stomatologiczne i inne – według potrzeb inwestora.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 580, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.