Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17

Projekty pensjonatów

(13)
Budynek mieszkalno-usługowy
-800 zł PROMOCJA
Budynek mieszkalny (agroturystyczny, całoroczny)
Budynek mieszkalny
Budynek rekreacyjny całoroczny (z pokojami gościnnymi)
Budynek usługowy (z pokojami gościnnymi)
Budynek usługowy z pokojami gościnnymi
Budynek usługowy z pokojami gościnnymi
Budynek mieszkalny (agroturystyczny, całoroczny)
Budynek mieszkalny (z pokojami gościnnymi)
Budynek mieszkalny
Budynek mieszkalny (agroturystyczny, całoroczny)
Budynek usługowy (z pokojami gościnnymi)
Budynek usługowy (z pokojami gościnnymi)

Projekty pensjonatów

W naszej Kolekcji pensjonatów znajdziecie Państwo zarówno niewielkie obiekty z pokojami na wynajem, które mogą pełnić funkcję budynków agroturystycznych jak również większe budynki, w których zaprojektowano powyżej 5 pokoi gościnnych. W niektórych budynkach, oprócz pokoi, przewidziano także kuchnię i zmywalnię oraz wspólną część rekreacyjną, na którą składa się jadalnia, pokój dzienny oraz taras. Takie rozwiązanie funkcjonalne pozwala na zorganizowanie w pensjonacie posiłków jak również sprzyja integracji przebywających gości. Nasza oferta projektów pensjonatów to także zajazdy i domy weselne oraz budynki konferencyjne w których przewidziano pokoje gościnne. W części obiektów, pokoje gościnne wzbogacono o niewielki aneks kuchenny, co pozwala na przygotowanie posiłków we własnym zakresie. Tak zaprojektowany apartament zapewni poczucie niezależności i intymności.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 580, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.