Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17

Projekty najczęściej komentowane

(21)
Miarodajny
Dom oszczędny - wariant I (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Przejrzysty
Dom na rozstaju
Rumiankowy - wariant II
Samotna gwiazda
Magiczny świat
-200 zł PROMOCJA
Szum morza
-200 zł PROMOCJA
Melodyjny
Dom ekonomiczny
Z perspektywą
Lubiany - wariant IV
Słoneczna polana
Nowe możliwości
Idealny
Niebywały - wariant I
Bajeczny widok
Zaszczytny
Kształtny - wariant I
Wspaniałe słońce
Zapach wiosny

Projekty domów najczęściej komentowane

Kolekcja domów najczęściej komentowanych to zbiór projektów domów, które, z różnych względów, spotkały się z bardzo pozytywną reakcją oglądających. W kolekcji domów najczęściej komentowanych znajdują się projekty domów parterowych, projekty domów z poddaszem użytkowym oraz projekty domów piętrowych. Można tu znaleźć także projekty domów z garażem oraz projekty domów bez garażu. Jeśli chodzi o architektoniczny styl, to kolekcja jest także bardzo różnorodna. Są tu domy w stylu nowoczesnej stodoły, domy tradycyjne oraz innowacyjne domy z dużymi przeszkleniami. Również w kontekście powierzchni panuje tu duże zróżnicowanie. Najmniejszy dom ma powierzchnię nieco ponad 63,0 m2, a największy dom ma powierzchnię blisko 142,0 m2.

Domy najczęściej komentowane mogą zainteresować inwestorów, którzy chcą oprzeć swój wybór projektu domu również w oparciu o zewnętrzne, pozytywne opinie.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgody w każdym czasie, wysyłając e-mail na adres iod@grupazpr.pl. Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10... (czytaj dalej)

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

Zgadzam się na otrzymywanie od TIME SA (właściciela marki Murator Projekty) informacji marketingowych, m.in. o nowościach, promocjach, rabatach, akcjach specjalnych:

Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgody w każdym czasie, wysyłając e-mail na adres iod@grupazpr.pl. Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10... (czytaj dalej)

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.