Projekty najczęściej komentowane

(21)
-200 zł PROMOCJA
Miarodajny
-300 zł PROMOCJA
Dom oszczędny - wariant I (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Przejrzysty
-200 zł PROMOCJA
Dom na rozstaju
-200 zł PROMOCJA
Magiczny świat
-200 zł PROMOCJA
Rumiankowy - wariant II
Samotna gwiazda
-200 zł PROMOCJA
Szum morza
Melodyjny
Dom ekonomiczny
-200 zł PROMOCJA
Z perspektywą
-200 zł PROMOCJA
Lubiany - wariant IV
-200 zł PROMOCJA
Zaszczytny
Niebywały - wariant I
-200 zł PROMOCJA
Słoneczna polana
Nowe możliwości
-200 zł PROMOCJA
Idealny
Kształtny - wariant I
-200 zł PROMOCJA
Bajeczny widok
Wspaniałe słońce
Zapach wiosny

Projekty domów najczęściej komentowane

Kolekcja domów najczęściej komentowanych to zbiór projektów domów, które, z różnych względów, spotkały się z bardzo pozytywną reakcją oglądających. W kolekcji domów najczęściej komentowanych znajdują się projekty domów parterowych, projekty domów z poddaszem użytkowym oraz projekty domów piętrowych. Można tu znaleźć także projekty domów z garażem oraz projekty domów bez garażu. Jeśli chodzi o architektoniczny styl, to kolekcja jest także bardzo różnorodna. Są tu domy w stylu nowoczesnej stodoły, domy tradycyjne oraz innowacyjne domy z dużymi przeszkleniami. Również w kontekście powierzchni panuje tu duże zróżnicowanie. Najmniejszy dom ma powierzchnię nieco ponad 63,0 m2, a największy dom ma powierzchnię blisko 142,0 m2.

Domy najczęściej komentowane mogą zainteresować inwestorów, którzy chcą oprzeć swój wybór projektu domu również w oparciu o zewnętrzne, pozytywne opinie.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.