Projekty magazynów parterowych

(123)
Magazyn (w konstrukcji stalowej)
Budynek garażowo-magazynowy z częścią mieszkalną i biurową
Wiata garażowo-magazynowa
Magazyn z częścią pomocniczą
Magazyn z częścią socjalną
Magazyn (w konstrukcji stalowej)
Budynek garażowo-magazynowy
Budynek garażowo-magazynowy z częścią mieszkalną i pom. pomocniczymi
Magazyn
Budynek garażowo-magazynowy z pom. pomocniczymi
-1 000 zł PROMOCJA
Budynek usługowy (Laesus II)
Budynek garażowo-magazynowy z pom. pomocniczymi
Wiata garażowo-magazynowa
Budynek garażowo-magazynowy z częścią pomocniczą
Budynek garażowo-magazynowy z pom. pomocniczymi
Wiata magazynowa
Budynek garażowo-magazynowy z pom. pomocniczymi
Budynek garażowo-magazynowy z częścią mieszkalną i pom. pomocniczymi
Magazyn z pomieszczeniami pomocniczymi
Budynek garażowo-magazynowy z częścią socjalno-biurową i mieszkaniem
Budynek garażowo-magazynowy
Budynek garażowo-magazynowy z częścią pomocniczą
Budynek garażowo-magazynowy
Budynek garażowo-magazynowy
Budynek garażowo-magazynowy z pom. pomocniczymi
Budynek garażowo-magazynowy z częścią mieszkalną, pomocniczą i antresolą gospodarczą
Budynek garażowo-magazynowy
Budynek garażowo-magazynowy z pom. pomocniczymi
Budynek garażowo-magazynowy z pom. pomocniczymi
Garaż
1 2 ... 5 »

Projekty budynków parterowych magazynów

Budynki garażowo-magazynowe i magazyny – parterowe, dedykowane są wszystkim inwestorom, którzy ze względów ekonomicznych nie planują budowy magazynu z poddaszem lub jeśli warunki zabudowy nie dopuszczają budowy budynku magazynowe z poddaszem lub piętrowego.

Różnorodność funkcji i parametrów parterowych budynków magazynowych
Oferta budynków parterowych jest bardzo zróżnicowana, zarówno pod względem funkcjonalnym jak i wymiarowym. Proponujemy parterowe budynki garażowo-magazynowe, w których przewidziano od dwóch do ośmiu stanowisk na samochody lub maszyny rolnicze, jak również parerowe budynki garażowo-magazynowe i magazyny, w których, oprócz stanowisk samochodowych przewidziano także zaplecze socjalno-sanitarne. Budynki magazynowe z zapleczem socjalnym, w których zaprojektowano kotłownię i ogrzewanie całoroczne, mogą pełnić funkcję warsztatu samochodowego, budynku produkcyjnego lub hurtowni. Budynki garażowo-magazynowe bez ogrzewania mogą pełnić funkcję przechowalni, hali magazynowej, budynku gospodarczego lub garażu. Dostosowanie obiektu do danej funkcji należy wykonać w ramach adaptacji projektu. Niektóre obiekty garażowo-magazynowe posiadają część mieszkalną. Jest to mieszkanie usytuowane w poziomie parteru, z niezależnym wejściem z zewnątrz. Część mieszkalna może służyć właścicielowi obiektu, jak również może być mieszkaniem służbowym, dla zatrudnionych pracowników. Wymiary bram wjazdowych pozwalają na garażowanie dużych samochodów i maszyn rolniczych, dzięki czemu oferowane przez nas parterowe budynki garażowo-magazynowe mogą być uzupełnieniem infrastruktury gospodarstwa rolnego i stanowić schronienie dla - często bardzo drogich – maszyn rolniczych.

Postawiliśmy na ekonomiczne rozwiązania
W Kolekcji parterowych magazynów i budynków garażowo-magazynowych znajdują się obiekty z dachem jednospadowym, dwuspadowym i wielospadowym, aczkolwiek zdecydowana większość obiektów to budynki z dachem dwuspadowym. Jest to rozwiązanie najczęściej wybierane przez inwestorów ze względu na warunki zabudowy i aspekty ekonomiczne. Aby budynek był prosty i tani w budowie, większość obiektów, to bo budynki zaprojektowane na planie prostokąta, aczkolwiek kilka – zaprojektowano w kształcie litery L lub w kształcie litery C. Są tu także obiekty garażowo-magazynowe z antresolą gospodarczą, czyli ze stropem użytkowym, zaprojektowanym tylko nad częścią parteru. W większości budynków przewidziano ściany z betonu komórkowego ocieplone styropianem, a pokrycie dachu – blachą lub blachodachówką. Postawiono więc – jak widać – na łatwe i przyjazne finansowo rozwiązania.

Parterowe wiaty i budynki z wiatą
Jeśli inwestor planuje wybudować wiatę garażowo-magazynową lub budynek garażowo-magazynowy z wiatą - może poszukać tych rozwiązań w niniejszej kolekcji budynków parterowych, albo skorzystać z wyszukania tego typu projektów w kolekcji: Wiaty i budynki z wiatą

Magazyny w konstrukcji stalowej
Tworząc kolekcję budynków magazynowych parterowych, nie zapomnieliśmy także uwzględnić hal magazynowych w konstrukcji stalowej. Są to hale o powierzchni od 178 mkw. do prawie 1500 mkw. Hale stalowe zaprojektowane są na bazie ramy stalowej, obłożonej płytą warstwową i przykrytą blachą lub płytą warstwową. Są to budynki nieogrzewane, bez instalacji wodno-kanalizacyjnej, ale z instalacją elektryczną. Oferujemy hale stalowe o rozpiętości od 12 do 25 m i długości – nawet 60 m.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 580, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.