Projekty domów z poddaszem użytkowym

(791)
Bosfor
Pleszka II SZ
-200 zł PROMOCJA
Wykwintny
-200 zł PROMOCJA
Dom na rozstaju
Filigranowy - wariant V
Fotogeniczny
Serdeczny - wariant IV
Cenny (etap II)
Cenny - wariant III (etap II)
Trafna decyzja (etap II)
Niezawodny - wariant II
Dom perfekcyjny (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Kamerton Duo
Solidny - wariant I
Gładki (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Cenny - wariant II (etap II)
-500 zł PROMOCJA
HomeKONCEPT-New House 721
Prywatny azyl
Jasna przestrzeń - wariant VI (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Bergamo III
Trafna decyzja - wariant II (etap II)
Piękny widok - wariant I
Samba XV
Cenny - wariant I (etap II)
Solidny - wariant II
-300 zł PROMOCJA
Cichy
Paolo
Trafna decyzja - wariant I
Czapla
Jawor IV
1 2 ... 27 »

Projekty domów z poddaszem użytkowym

Kto w dzieciństwie nie marzył o pokoju na poddaszu z widokiem na gwiazdy? To marzenie jest do spełnienia. Na naszej stronie znajdziesz bogatą ofertę projektów domów z poddaszem użytkowym. Są wśród nich: jednorodzinne projekty domów z poddaszem użytkowym, projekty dwurodzinne, projekty do zabudowy bliźniaczej oraz projekty do zabudowy szeregowej.

Zalety projektów domów z poddaszem użytkowym.
Jedną z głównych zalet projektów z poddaszem użytkowym jest czytelny podział wnętrza na strefę dzienną oraz nocnego wypoczynku. Na poziomie parteru toczy się wspólne rodzinne życie, to tu jest salon, kuchnia oraz pomieszczenia pomocnicze: spiżarnia, garaż, kotłownia oraz inne, w zależności od projektu. Poddasze zazwyczaj zarezerwowane jest dla odpoczynku, dla marzeń sennych. Tu królują sypialnie z oknami połaciowymi, z widokiem na gwiazdy. Kolejną bardzo istotną zaletą projektów z poddaszem użytkowy są stosunkowo niskie koszty budowy. Można je poznać jeszcze przed zakupem projektu zmawiając kosztorys inwestorski. Należy pamiętać również o tym, że dom z poddaszem zajmuje mniej miejsca na działce, niż dom parterowy o takiej samej powierzchni użytkowej. Ponadto można go realizować etapami. W pierwszej kolejności zrealizować parter, a w kolejnym etapie urządzić poddasze.

Projekty domów z poddaszem użytkowym, to nasza największa Kolekcja.
Są tu zarówno tradycyjne jak i nowoczesne domy z poddaszem użytkowym. W zależności od ulubionej stylistyki, każdy inwestor znajdzie wymarzony dom dla siebie i swojej rodziny. Ponadto w Kolekcji są domy z poddaszem z garażem jednostanowiskowym, domy z garażem dwustanowiskowym, a także bez garażu. Jeśli tylko wymiary działki na to pozwolą, można dopasować do domu z poddaszem odpowiedni garaż wolno stojący.

Zapraszamy do wyboru projektu domu z poddaszem użytkowym. Ułatwieniem będą zapewne zdjęcie z realizacji domów oraz aranżacje wnętrz.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgody w każdym czasie, wysyłając e-mail na adres iod@grupazpr.pl. Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10... (czytaj dalej)

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów i budowy domu.

Zgadzam się na otrzymywanie od TIME SA (właściciela marki Murator Projekty) informacji marketingowych, m.in. o nowościach, promocjach, rabatach, akcjach specjalnych:

Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgody w każdym czasie, wysyłając e-mail na adres iod@grupazpr.pl. Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10... (czytaj dalej)

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzię możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.