Projekty domów z płaskim dachem

(202)
Igo 3
HomeKONCEPT-41
Mateo
EX 8 G2 (wersja C) soft
Projekt domu Ka46
HomeKONCEPT-88
HomeKONCEPT-New House 727
HomeKONCEPT-58
HomeKONCEPT-84 DL (rekreacyjny)
HomeKONCEPT-86
HomeKONCEPT-83
HomeKONCEPT-30
Dom oszczędny (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Projekt domu Ka106 S (segment)
Nowik
EX 21 G2 soft
Laba A
HomeKONCEPT-73
-300 zł PROMOCJA
Projekt domu E-206
Szczęśliwy - wariant I
Bajeczny widok - wariant VI
Projekt domu Ka205 (dwulokalowy / bliźniak)
Projekt domu Ka28 (dwulokalowy / bliźniak)
-1 000 zł PROMOCJA
Curiosus I G2
-1 000 zł PROMOCJA
HomeKONCEPT-74
EX 2 soft
Projekt domu Ka36
Nila
Igo
-700 zł PROMOCJA
Solus I G2
1 2 ... 7 »

Projekty domów z płaskim dachem

Domy z płaskim dachem – synonim współczesnej architektury – coraz częściej budowane są w naszym kraju. Płaski dach nadaje bryle nowoczesny i niebanalny charakter, nie dziwi więc to, że inwestorzy chętnie decydują się na jednorodzinne domy z płaskim dachem. Oryginalność nie jest natomiast jedyną zaletą domów z płaskim dachem.

Zalety domów z płaskim dachem
Wiodącą zaletą domów z płaskim dachem jest to, że jest w nich do zagospodarowania cała powierzchnia piętra. Nie jesteśmy ograniczeni skosami, zwiększa się tym samym wygoda pomieszczeń. Przyjemna zaletą, jest natomiast to, że na dachu płaskim może powstać zielony ogród lub atrakcyjny taras.

Jakie projekty w Kolekcji domów z płaskim dachem?
Podstawowy podział projektów w Kolekcji, to projekty domów parterowych z płaskim dachem oraz projekty domów piętrowych z płaskim dachem. W grupie projektów z płaskim dachem, jest także dom z piwnicą w której zaprojektowano pomieszczenia gospodarcze (w tym suszarnię i pralnię) oraz garaż. Charakterystyczne dla nowoczesnych domów z płaskim dachem - duże ilości przestrzeń doskonale obrazuje projekt EC317 Dom oszczędny (z wentylacją mechaniczną)  

Projekty z płaskim dachem, a warunki zabudowy
Choć dachy z płaskim dachem dobrze wpiszą się w niemal każdy krajobraz, to jednak zanim podejmie się decyzje o budowie domu z płaskim dachem, należy sprawdzić warunki zabudowy dla działki na której chcemy go zrealizować. Określony jest w nich, między innymi kąt nachylenia połaci dachowych i może się okazać, że budowa takiego domu w danej okolicy nie jest możliwa.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.