Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17

Projekty domów z panoramą 360

(135)
Miarodajny - wariant X
Miarodajny
-300 zł PROMOCJA
Dom oszczędny - wariant I (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Miarodajny - wariant II
Przejrzysty
Miarodajny - wariant VI
Fotogeniczny
Miarodajny - wariant XIV
Miarodajny - wariant IV
Zachodzące słońce - wariant VII
Przejrzysty - wariant I
Rumiankowy - wariant II
Czterolistna koniczyna - wariant XIV
Solidny - wariant I
-200 zł PROMOCJA
Nowatorski (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
-200 zł PROMOCJA
HomeKONCEPT-36
Piękny widok - wariant I
Szafranowy - wariant I
Skryta tęsknota
Miarodajny - wariant VII
Miarodajny - wariant XII
Solidny - wariant II
Zachodzące słońce
Miarodajny - wariant I
Lemoniadowy
Magiczny świat
Jasna przestrzeń
Dom z historią
Słuszny wybór - wariant II
Samotna gwiazda
1 2 ... 5 »

Projekty domów z panoramą 360

Wybierając projekt domu jednym z istotnych czynników decydujących o wyborze jest jego funkcjonalność. Aby ułatwić podjęcie decyzji przygotowaliśmy kolekcję projektów domów z możliwością obejrzenia ich wnętrz w technologii 3D – Projekty domów z panoramą 360. Ten przydatny dodatek mają nie tylko projekty rezydencji, ale również projekty domów parterowych, projekty domów z poddaszem użytkowym i projekty domów piętrowych o różnych powierzchniach. Oglądanie wnętrza z wykorzystaniem Panoramy 360 to symulacja obecności użytkownika w pomieszczeniu dająca wrażenie oglądania go w dowolnym kierunku (z zachowaniem perspektywy), tak jakbyśmy obracali się wokół własnej osi oraz spoglądali w górę i w dół.

Jak działa Panorama 360
Aby skorzystać z możliwości jakie daje panorama 360 wystarczy kliknąć na button Panorama 360 znajdujący się na prezentacji projektu a pojawią się wszystkie przygotowane panoramy 360 dla tego projektu. Oglądamy ją manewrując lewym przyciskiem myszy na małym lub pełnoekranowym podglądzie.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji.
Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

Zgadzam się na otrzymywanie od TIME SA (właściciela marki Murator Projekty) informacji marketingowych, m.in. o nowościach, promocjach, rabatach, akcjach specjalnych:

Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgody w każdym czasie, wysyłając e-mail na adres iod@grupazpr.pl. Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10... (czytaj dalej)

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.