Projekty domów z panoramą 360

(135)
Miarodajny - wariant X
Miarodajny
Miarodajny - wariant II
Fotogeniczny
Dom oszczędny - wariant I (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Przejrzysty
Miarodajny - wariant VI
HomeKONCEPT-36
Miarodajny - wariant VII
Miarodajny - wariant XIV
Elastyczny
HomeKONCEPT-66
Nowatorski (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Miarodajny - wariant I
Czterolistna koniczyna - wariant XIV
Miarodajny - wariant IV
Przejrzysty - wariant I
Czterolistna koniczyna - wariant XVIII
Słuszny wybór - wariant I
Samotna gwiazda
Dom na górce
Dom z historią
Piękny widok - wariant I
Czterolistna koniczyna - wariant XIX
Skryta tęsknota
Lemoniadowy
HomeKONCEPT-64
HomeKONCEPT-60
Dom za rogiem
Szafranowy - wariant III
1 2 ... 5 »

Projekty domów z panoramą 360

Wybierając projekt domu jednym z istotnych czynników decydujących o wyborze jest jego funkcjonalność. Aby ułatwić podjęcie decyzji przygotowaliśmy kolekcję projektów domów z możliwością obejrzenia ich wnętrz w technologii 3D – Projekty domów z panoramą 360. Ten przydatny dodatek mają nie tylko projekty rezydencji, ale również projekty domów parterowych, projekty domów z poddaszem użytkowym i projekty domów piętrowych o różnych powierzchniach. Oglądanie wnętrza z wykorzystaniem Panoramy 360 to symulacja obecności użytkownika w pomieszczeniu dająca wrażenie oglądania go w dowolnym kierunku (z zachowaniem perspektywy), tak jakbyśmy obracali się wokół własnej osi oraz spoglądali w górę i w dół.

Jak działa Panorama 360
Aby skorzystać z możliwości jakie daje panorama 360 wystarczy kliknąć na button Panorama 360 znajdujący się na prezentacji projektu a pojawią się wszystkie przygotowane panoramy 360 dla tego projektu. Oglądamy ją manewrując lewym przyciskiem myszy na małym lub pełnoekranowym podglądzie.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji.
Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.