Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17

Projekty domów z możliwością adaptacji poddasza

(290)
Miarodajny - wariant X
Miarodajny
Miarodajny - wariant II
-500 zł PROMOCJA
Roberto Lift
Przejrzysty
Trafna decyzja - wariant V (etap I)
Miarodajny - wariant IX
Przejrzysty - wariant III
Miarodajny - wariant VI
Miarodajny - wersja 1
Miarodajny - wariant XIV
Miarodajny - wersja 2
Miarodajny - wariant VII
Nowatorski (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Czterolistna koniczyna
Trafna decyzja - wariant III (etap I)
Elastyczny
Czterolistna koniczyna - wariant XIV
Szum morza - wariant III (etap I)
Miarodajny - wariant IV
Miarodajny - wariant I
Przejrzysty - wariant I
Światła miasta - wariant IV
Elastyczny - wariant II
Czterolistna koniczyna - wariant XVIII
Piękny - wariant I
Słuszny wybór - wariant I
Samotna gwiazda
Biały bór
Trafna decyzja (etap I)
1 2 ... 10 »

Projekty domów z możliwością adaptacji poddasza

Czy w naszych planach bliższych i dalszych jesteśmy w stanie dokładnie przewidzieć przyszłość i zmieniające się potrzeby naszej rodziny? Wiele osób wybierając projekt gotowy i planując budowę domu często o tym zapomina i uwzględnia wyłącznie obecny stan swojej rodziny. A przecież trzeba także uwzględnić nasze możliwości finansowe i wiele nieprzewidzianych, trudnych do zaplanowania sytuacji, np.: pojawienie się kolejnego małego domownika, potrzebę większej niezależności dorastających dzieci, dodatkową przestrzeń na świąteczne zjazdy rodzinne potrzebną tylko kilka razy w roku, konieczność zamieszkania i zaopiekowania się seniorem rodu, czy w końcu miejsce i królestwo dla najukochańszych wnuków.

Idealnym rozwiązaniem uwzględniającym zmieniające się na przestrzeni lat potrzeby rodziny są domy parterowe z możliwością adaptacji poddasza oraz projekty domów etapowych. W pierwszym etapie budujemy dom parterowy, w którym – na jednej kondygnacji – może wygodnie i komfortowo zamieszkać cała rodzina. Przestrzeń poddasza można wykończyć w dowolnym momencie, w miarę potrzeb. Budując dom etapowo możemy także uniknąć problemów z finansowaniem budowy – rozłożenie kosztów w czasie sprawia, że budowa domu jest mniej stresująca. Dokładne koszty budowy można oszacować korzystając z kosztorysu inwestorskiego.

W Kolekcji Muratora większość projektów domów z możliwością adaptacji poddasza to domy z dachem dwuspadowym (wykorzystanie poddasza jest wówczas bardziej ekonomiczne). Architekci projektując tę grupę projektów domów z możliwością adaptacji poddasza przewidzieli także uwarunkowania wynikające z różnych upodobań architektonicznych oraz rodzajów działek. Dzięki temu łatwo można znaleźć projekt domu nowoczesnego z możliwością adaptacji poddasza lub o tradycyjnej architekturze, pasujący na wąską działkę, na działkę z wejściem od południa, czy też z kątem nachylenia dachu, wymaganym lokalnymi przepisami.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji.
Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.