Projekty domów z możliwością adaptacji poddasza

(212)
Od serca - wariant II (aranżacja 2)
-200 zł PROMOCJA
Miarodajny - wariant X
-200 zł PROMOCJA
Miarodajny
-200 zł PROMOCJA
Miarodajny - wariant II
Dopasowany - wariant II (aranżacja 1)
Dopasowany - wariant I
Dopasowany - wariant III (aranżacja 1)
Przejrzysty
Miarodajny - wariant XIV
-200 zł PROMOCJA
Miarodajny - wariant VI
Dopasowany - wariant II
Od serca - wariant V
Dopasowany
Miarodajny - wersja 1
Polecany
-200 zł PROMOCJA
Miarodajny - wariant IV
Cenny - wariant I (etap I)
Cenny (etap I)
Przejrzysty - wariant I
-200 zł PROMOCJA
Czterolistna koniczyna - wariant XIV
Od serca - wariant II (aranżacja 1)
Miarodajny - wariant IX
Dopasowany - wariant III
Polecany - wariant I
Przejrzysty - wariant X
Czterolistna koniczyna - wersja 2
Od serca - wariant V (aranżacja 1)
Polecany (aranżacja 1)
Cenny - wariant III (etap I)
Miarodajny - wariant VII
1 2 ... 8 »

Projekty domów z możliwością adaptacji poddasza

Czy w naszych planach bliższych i dalszych jesteśmy w stanie dokładnie przewidzieć przyszłość i zmieniające się potrzeby naszej rodziny? Wiele osób wybierając projekt gotowy i planując budowę domu często o tym zapomina i uwzględnia wyłącznie obecny stan swojej rodziny. A przecież trzeba także uwzględnić nasze możliwości finansowe i wiele nieprzewidzianych, trudnych do zaplanowania sytuacji, np.: pojawienie się kolejnego małego domownika, potrzebę większej niezależności dorastających dzieci, dodatkową przestrzeń na świąteczne zjazdy rodzinne potrzebną tylko kilka razy w roku, konieczność zamieszkania i zaopiekowania się seniorem rodu, czy w końcu miejsce i królestwo dla najukochańszych wnuków.

Idealnym rozwiązaniem uwzględniającym zmieniające się na przestrzeni lat potrzeby rodziny są domy parterowe z możliwością adaptacji poddasza oraz projekty domów etapowych. W pierwszym etapie budujemy dom parterowy, w którym – na jednej kondygnacji – może wygodnie i komfortowo zamieszkać cała rodzina. Przestrzeń poddasza można wykończyć w dowolnym momencie, w miarę potrzeb. Budując dom etapowo możemy także uniknąć problemów z finansowaniem budowy – rozłożenie kosztów w czasie sprawia, że budowa domu jest mniej stresująca. Dokładne koszty budowy można oszacować korzystając z kosztorysu inewstorskiego.

W Kolekcji Muratora większość projektów domów z możliwością adaptacji poddasza to domy z dachem dwuspadowym (wykorzystanie poddasza jest wówczas bardziej ekonomiczne). Architekci projektując tę grupę projektów domów z możliwością adaptacji poddasza przewidzieli także uwarunkowania wynikające z różnych upodobań architektonicznych oraz rodzajów działek. Dzięki temu łatwo można znaleźć projekt domu nowoczesnego z możliwością adaptacji poddasza lub o tradycyjnej architekturze, pasujący na wąską działkę, na działkę z wejściem od południa, czy też z kątem nachylenia dachu, wymaganym lokalnymi przepisami.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji.
Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgody w każdym czasie, wysyłając e-mail na adres iod@grupazpr.pl. Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10... (czytaj dalej)

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów i budowy domu.

Zgadzam się na otrzymywanie od TIME SA (właściciela marki Murator Projekty) informacji marketingowych, m.in. o nowościach, promocjach, rabatach, akcjach specjalnych:

Mam świadomość swojego prawa do odwołania zgody w każdym czasie, wysyłając e-mail na adres iod@grupazpr.pl. Administratorem Twoich danych jest TIME S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerskiej 10... (czytaj dalej)

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzię możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.