Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17

Projekty domów z dużym, zadaszonym tarasem

(412)
W cieniu drzew (etap II)
-300 zł PROMOCJA
Aurora Maxi II SZ
Miarodajny - wariant I
Miarodajny - wariant II
W cieniu drzew (etap I)
Wielkopolanin
-300 zł PROMOCJA
Sfinks VI
Serdeczny
Niezbędny (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Miarodajny - wariant III
Projekt domu Ka130 M
HomeKONCEPT-New House 721
HomeKoncept-87
HomeKONCEPT-85 DL (rekreacyjny)
-300 zł PROMOCJA
Pliszka IV
-300 zł PROMOCJA
Sfinks VIII
Projekt domu Ka70 T
HomeKONCEPT-84 DL (rekreacyjny)
Biały bór
-300 zł PROMOCJA
Kos Maxi
-256 zł PROMOCJA
Werbi A
Druh
-300 zł PROMOCJA
Bursztyn Plus SZ
HomeKONCEPT-64
Piasek pustyni - wariant I
HomeKONCEPT-60
HomeKONCEPT-66 G1
HomeKONCEPT-37
Dom bezpieczny
Dobry
1 2 ... 14 »

Projekty domów z dużym, zadaszonym tarasem

Domy z dużym, zadaszonym tarasem to kolekcja obejmująca, między innymi, projekty domów nowoczesnych i z nutą nowoczesności oraz projekty domów tradycyjnych i dworków. Powstała ona z myślą o zwolennikach domowego wypoczynku otwartego na naturę. W Kolekcji domów z dużym, zadaszonym tarasem znajdują się domy parterowe, domy w stylu nowoczesnej stodoły, domy drewniane, domy tradycyjne i dworki, domy z poddaszem użytkowym, domy z poddaszem do adaptacji oraz domy piętrowe. Można w niej również znaleźć projekty domów z garażem oraz projekty domów bez garażu.

Zadaszony taras – zalety

W Kolekcji domów z dużym, zadaszonym tarasem, znajdziecie Państwo różne pomysły – taras otwarty, zabudowany taras z jednej strony czy zabudowany taras z dwóch stron. Zadaszenie daje możliwość wypoczywania na otwartej przestrzeni niezależnie od pogody. Dzięki różnorodnej architekturze, domy z dużym, zadaszonym tarasem prezentują się zjawiskowo, głównie za sprawą dużej przestrzeni do relaksu i wypoczynku zwłaszcza, że w naszych projektach duży taras zlokalizowany może być od różnych stron świata. Istotną grupę projektów domów z dużym zadaszonym tarasem stanowią projekty domów z wejściem od południa oraz projekty domów na wąską działkę

Projekty domów z dużym, zadaszonym tarasem z ciekawymi rozwiązaniami oraz w atrakcyjnej cenie to zbiór kilkuset projektów o powierzchni użytkowej od nieco ponad 20,0 mkw do blisko 350,0 mkw z różnymi rozwiązaniami funkcjonalnymi.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.