Miesięcznik Murator ONLINE

Projekty domów z dachem dwuspadowym

(1031)
Miarodajny - wariant X
Miarodajny
-250 zł PROMOCJA
Pliszka IX
-300 zł PROMOCJA
Dom oszczędny - wariant I (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
-200 zł PROMOCJA
Polecany (aranżacja 1)
Miarodajny - wariant XIV
Wykwintny
Miarodajny - wersja 1
Promień słońca - wariant II (aranżacja 1)
-250 zł PROMOCJA
Pelikan Slim VIII
Dom na rozstaju
-200 zł PROMOCJA
Dom perfekcyjny (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
-200 zł PROMOCJA
Przejrzysty
Słuszny wybór - wariant I
-250 zł PROMOCJA
Samba VI
Miarodajny - wariant II
Miarodajny - wariant VI
Fotogeniczny
Senne marzenie (etap I)
Trafna decyzja (etap II)
-250 zł PROMOCJA
Kos VI
Miarodajny - wariant IV
Ze świetlikami - wariant I
-250 zł PROMOCJA
Jupiter Mini
-200 zł PROMOCJA
Przejrzysty - wariant I
-250 zł PROMOCJA
Vetro
Niezawodny - wariant II
Polecany - wariant I
Poznany (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Solidny
1 2 ... 35 »

Projekty domów z dachem dwuspadowym

W kolekcji domów z dachem dwuspadowym znajdują się różnorodne projekty domów, które wiąże jeden wspólny mianownik – dach dwuspadowy. Jest to bardzo popularna kolekcja, gdyż domy z dwuspadowym dachem to rozwiązanie ekonomiczne i proste w realizacji. Znajdują się tu zarówno projekty domów parterowych z dachem dwuspadowym jak również projekty domów z poddaszem z dachem dwuspadowym. W budynkach piętrowych także występują warianty z dachem dwuspadowym, zatem jeśli jesteście Państwo zainteresowani projektem domu piętrowego z dachem dwuspadowym, to również zapraszamy do kolekcji domów z dachem dwuspadowym. Oprócz wyżej wymienionych domów z dachem dwuspadowym, proponujemy też projekty domów z garażem z dachem dwuspadowym oraz projekty domów bez garażu z dachem dwuspadowym. Zatem każdy dom z dachem dwuspadowym, znajduje się w tej Kolekcji, która – mamy nadzieję – pomoże Państwu w znalezieniu odpowiedniego projektu domu z dachem dwuspadowym.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA