Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17

Projekty domów z antresolą

(78)
-1 000 zł PROMOCJA
Importunus I G2
HomeKONCEPT-81
HomeKONCEPT-28 wariant 2
Jasna przestrzeń
HomeKONCEPT-64
HomeKONCEPT-66A DL
Ciekawy - wariant II
-300 zł PROMOCJA
Willa Panorama
Wykadrowany (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Piękny widok
HomeKONCEPT-60
Dworek - wariant I (podpiwniczony)
HomeKONCEPT-13 EN
-300 zł PROMOCJA
Aurora Midi III BIS
HomeKONCEPT-85 DL
-300 zł PROMOCJA
Boston
HomeKONCEPT-67
HomeKONCEPT-66A
Ciekawy - wariant IV (podpiwniczony)
HomeKONCEPT-83
-300 zł PROMOCJA
Willa Panorama II
HomeKONCEPT-27
HomeKONCEPT-65 A DL
-1 200 zł PROMOCJA
Nimius I PG2 (podpiwniczony)
Jasna przestrzeń - wariant V (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Laba A
HomeKONCEPT-08
-300 zł PROMOCJA
Boston II
HomeKONCEPT-65 A
-300 zł PROMOCJA
Wilson
1 2 ... 3 »

Projekty domów z antresolą

Domy z antresolą to Kolekcja projektów dla osób ceniących sobie oryginalne i ciekawe wnętrza. W naszej ofercie kolekcja ta liczy kilkadziesiąt projektów. Najmniejszy z nich ma nieco ponad 30 mkw a największy ponad 300 mkw. Tak więc jest ona imponująco szeroka. 

Projekty domów z antresolą – dlaczego tak chętnie je wybieramy?

Antresola to jedno z najciekawszych rozwiązań dających poczucie dużej przestrzeni i podnoszące atrakcyjność wnętrza. Najczęściej decydujemy się na projekt domu z antresolą gdy nie jest nam potrzebna powierzchnia całej górnej kondygnacji, a zależy nam na powiększeniu wysokości parteru choćby na jego części. Przestrzeń antresoli najczęściej wykorzystujemy na część rekreacyjną, bibliotekę czy miejsce do pracy, ale można tam również zorganizować miejsce do spania. Dodatkowo schody prowadzące na antresolę oraz balustrada mogą urozmaicić nam wnętrze i nadać mu bardzo indywidualny charakter.

Projekty domów z antresolą mają jeszcze inne zalety. Gdy mamy budynek z poddaszem użytkowym lub piętrowy i decydujemy się na antresolę dostajemy dodatkowo widok na dolną część mieszkania a jeśli parter ma duże przeszklenia również nowe, jakże ciekawe spojrzenie na otoczenie domu.

Warto pamiętać, że wybierając projekt domu z antresolą należy zwrócić szczególną uwagę na dobre ocieplenie dachu oraz dobór właściwego oświetlenia. Przestrzeń parteru musi być odpowiednio doświetlona, ale ujednocześnie nie może powodować dyskomfortu u użytkowników antresoli jeśli punkty świetlne będą znajdowały się zbyt wysoko.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.