Miesięcznik Murator ONLINE

Projekty domów w stylu nowoczesnej stodoły

(62)
-300 zł PROMOCJA
Dom oszczędny - wariant I (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Przejrzysty
Przejrzysty - wariant I
Poznany (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Przejrzysty - wariant X
-200 zł PROMOCJA
Aurora Midi III BIS
-200 zł PROMOCJA
Bari
Nowatorski (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Mistrzowski
Przejrzysty - wariant II
Przejrzysty - wariant IV
Nieporównywalny (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Przejrzysty - wariant III
Miarodajny - wariant XXI
Przejrzysty - wariant V
Przejrzysty - wariant IX
Wzorowy - wariant I
-200 zł PROMOCJA
Lorenzo
-200 zł PROMOCJA
Neptun III
-200 zł PROMOCJA
Poznany
Zaczarowany
Tylko jeden
Pionierski (etap I)
Wykadrowany (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
HomeKONCEPT-77
Przejrzysty - wariant VIII
Innowacyjny (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Przejrzysty - wariant VI
Przejrzysty - wariant XI
Oznaczony (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
1 2 ... 3 »

Projekty domów w stylu nowoczesnej stodoły

Kolekcja domów w stylu nowoczesnej stodoły powstała z myślą o zwolennikach prostych domów z dwuspadowym dachem w nowoczesnej architekturze. W kolekcji domów w stylu nowoczesnej stodoły znajdują się domy parterowe, domy z poddaszem użytkowym, domy z poddaszem do adaptacji oraz domy piętrowe. Wszystkie te projekty łączy prosta bryła z dwuspadowym dachem oraz nowoczesny styl, czyli brak okapów w szczycie budynku i obszerne przeszklenia. W kolekcji domów w stylu nowoczesnej stodoły można znaleźć projekty domów z garażem oraz projekty domów bez garażu. Pomimo prostej architektury, domy w stylu nowoczesnej stodoły prezentują się zjawiskowo, głównie za sprawą nieszablonowych detali i ciekawej kompozycji kolorystycznej. Niektóre domy w stylu nowoczesnej stodoły są połączeniem dwóch brył – budynku głównego z dachem dwuspadowym oraz garażu z dachem płaskim.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA