Miesięcznik Murator ONLINE

Projekty domów piętrowych

(121)
Doborowy - wariant VII
-250 zł PROMOCJA
Modern House
HomeKONCEPT-52 B2
Nowa historia - wariant II
Melodyjny
Attykowy
-250 zł PROMOCJA
New House III
Pełen energii - wariant II
Światła miasta - wariant I
HomeKONCEPT-76 D
-250 zł PROMOCJA
Milano II
Szczęśliwy
Wielka zmiana - wariant II
Nowa historia
-250 zł PROMOCJA
Kamyczek
Spokojna wyspa - wariant I
Sprytny
Doborowy - wariant I
Melodyjny - wariant I
Attykowy (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Światła miasta - wariant III (dwulokalowy)
HomeKONCEPT-62
Bez tajemnic - wariant III
Doborowy
Efektywny (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Nowa historia - wariant I
HomeKONCEPT-75 B
Poranny spacer - wariant I
HomeKONCEPT-60
Światła miasta
1 2 ... 5 »

Projekty domów piętrowych 

Interesuje Cię projekt domu piętrowego? Potrzebujesz dużej powierzchni użytkowej, ale nie masz wystarczająco dużej działki? W Twoim domu ma zamieszkać rodzina wielopokoleniowa i każde pokolenie potrzebuje swojej kondygnacji? Opcji jest wiele… tak jak projektów domów piętrowych w naszej Kolekcji. Dzięki nim Twoje potrzeby zostaną zaspokojone. Ta Kolekcja to głównie zbiór nowoczesnych domów piętrowych.

Dom piętrowy: zalety
Projekt domu piętrowego to idealne rozwiązanie dla Inwestorów, którzy potrzebują więcej niż jednej kondygnacji i nie chcą ograniczać przestrzeni skosami, dzięki czemu aranżacja wnętrz będzie łatwiejsza
- Brak poddasza w domach piętrowych, to większa powierzchnia użytkowa, o takiej samej wysokości w każdym miejscu domu.
- Domy piętrowe są dobrym pomysłem, kiedy potrzebna jest duża przestrzeń, a metraż działki nie jest zbyt duży (domy piętrowe zajmują mniej miejsca na działce niż domy parterowe o takim samym programie funkcjonalnym).

Jak urządzić dom piętrowy?
Jeśli zastanawiasz się, jak urządzić dom, skorzystaj z naszych podpowiedzi. Zajrzyj do galerii z aranżacjami wnętrz, znajdziesz w niej między innymi pomysły na urządzenie domu piętrowego. W galerii prezentujemy nasze pomysły na aranżację salonu, kuchni, łazienki i sypialni.

Dodatki do zamówionego projektu domu piętrowego
Zamawiając każdy projekt domu, także ten piętrowy, masz możliwość otrzymania dodatków w atrakcyjnej cenie, są to między innymi: kosztorys inwestorski, projekt ogrodzenia (5 opracowań w jednej dokumentacji), projekt drewutni ogrodowej, projekt instalacji solarnej i wiele innych (patrz: zakładka DODATKI).

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w WarszawieŻaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA