Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17

Projekty domów parterowych bez garażu

(595)
Miarodajny - wariant X
-300 zł PROMOCJA
Roberto
Dom oszczędny - wariant I (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Miarodajny - wariant XIV
Opcjonalny
-300 zł PROMOCJA
Miarodajny
Przejrzysty
-300 zł PROMOCJA
Aurora Maxi II SZ
-250 zł PROMOCJA
Amadej Piano (murowana - ceramika)
Miarodajny - wariant I
-300 zł PROMOCJA
Miarodajny - wariant IX
Miarodajny - wariant IV
-300 zł PROMOCJA
Roberto IV
Beza Bo Duolit
Miarodajny - wariant II
Czterolistna koniczyna - wariant XIV
W cieniu drzew (etap I)
-300 zł PROMOCJA
Miarodajny - wariant VI
-300 zł PROMOCJA
Romano
-300 zł PROMOCJA
Miarodajny - wersja 1
-500 zł PROMOCJA
Modestus III
-300 zł PROMOCJA
Miarodajny - wersja 2 (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
-300 zł PROMOCJA
Światła miasta - wariant IV
Nowatorski (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Przejrzysty - wariant I
-250 zł PROMOCJA
Pączek (murowana - ceramika)
-300 zł PROMOCJA
Elastyczny - wariant II
-300 zł PROMOCJA
Miarodajny - wersja 2
Opcjonalny - wariant I
Dom z historią - wariant II
1 2 ... 20 »

Projekty domów parterowych bez garażu

Domy parterowe bez garażu – nowoczesne oraz te tradycyjne – cieszą się dużą popularnością i cały czas zdobywają nowych zwolenników.

Wybór dom jednorodzinnego, w którym wszystkie pokoje (salon, sypialnie, gabinety), kuchnia oraz pomieszczenia dodatkowe (łazienki, wc, pralnia, garderoby, kotłownia, pomieszczenia gospodarcze) znajdują się na jednej kondygnacji jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, praktycznym oraz bezpiecznym. Wśród fanów projektów domów parterowych bez garażu często znajdują się osoby z dziećmi oraz rodziny mieszkające z osobami starszymi – brak konieczności chodzenia po schodach ułatwia zajmowanie się domem, opiekę nad dziećmi oraz to, że osoby wymagające szczególnej uwagi mają ją ciągle zapewnioną.

Zalety domu parterowego bez garażu

Domy parterowe bez garażu dają możliwość lepszego wykorzystania metrażu przeznaczonego na urządzenie przestrzeni wspólnej. Takie projekty domów również świetnie sprawdzają się na dużej działce, gdy zależy nam na połączeniu z ogrodem i otaczającą przestrzenią. Brak garażu w domu parterowym (również w domu z poddaszem użytkowym czy w domu piętrowym) pozwala na otworzenie przestrzeni z każdej strony budynku i zbliżenie do otaczającej natury. Zaplanowanie wszystkich pomieszczeń na jednej kondygnacji jest też istotne z punktu widzenia integracji domowników. Część wspólna jest bardzo ważna i pozwala na silne zawiązywanie relacji – dlatego dodatkowy metraż uzyskany dzięki rezygnacji garażu jest dodatkowym atutem domu parterowego bez garażu. Powiększyć przestrzeń pięknego parterowego domu nowoczesnego lub parterowego domu tradycyjnego można przez częściowo lub całkowicie zadaszony taras, na którym można urządzać wspaniałe rodzinne obiady lub spotkania z przyjaciółmi.

Nasza oferta

Domy z parterowe z Kolekcji Muratora to kilkaset pozycji z czego blisko połowa to projekty domów parterowych bez garażu zarówno w wersji domów całorocznych oraz domów letnich o zróżnicowanej powierzchni użytkowej. Oferujemy zarówno domy o prostych bryłach przykrytych dachem dwuspadowym lub kopertowym, jak i domy o urozmaiconej architekturze, rozczłonkowanej bryle z dachem wielospadowym. Ciekawym rozwiązaniem są również domy parterowe z możliwością adaptacji poddasza i domy etapowe, w których poddasze – odpowiednio przygotowane konstrukcyjnie na etapie projektowania i budowy – można zagospodarować w późniejszym terminie.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.