Projekty domów parterowych

(755)
-200 zł PROMOCJA
Miarodajny - wariant X
Cenny - wariant III (etap I)
Trafna decyzja - wariant II (etap I)
-200 zł PROMOCJA
Miarodajny
-300 zł PROMOCJA
Dom oszczędny - wariant I (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
-250 zł PROMOCJA
Czajka III
-200 zł PROMOCJA
Miarodajny - wariant II
Przejrzysty
Od serca - wariant II (aranżacja 1)
-250 zł PROMOCJA
Ibis II Sz
Miarodajny - wariant XIV
-200 zł PROMOCJA
Miarodajny - wariant VI
Miarodajny - wersja 2
Miły
Od serca - wariant V (aranżacja 1)
-250 zł PROMOCJA
Pliszka IV Sz
Czterolistna koniczyna - wersja 1
Miarodajny - wersja 1
-250 zł PROMOCJA
Watson II Sz
-500 zł PROMOCJA
HomeKONCEPT-26 wariant 12
-200 zł PROMOCJA
Miarodajny - wariant IV
Poznany (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Polecany (aranżacja 1)
Miarodajny - wariant IX
-200 zł PROMOCJA
Czterolistna koniczyna - wariant XIV
Morska bryza - wariant II (aranżacja 1)
Przejrzysty - wariant I
Od serca - wariant II (aranżacja 2)
Polecany
Dla dwojga (rekreacyjny)
1 2 ... 26 »

Projekty domów parterowych

Domy parterowe – zarówno te małe, jak i duże – mają bardzo liczną grupę zagorzałych zwolenników
Życie w domu, w którym wszystkie pokoje (salon, sypialnie, gabinety, kuchnia) oraz pomieszczenia dodatkowe (łazienki, wc, pralnia, kotłownia, pomieszczenia gospodarcze, garderoby) znajdują się na jednej kondygnacji jest nie tylko wygodne i komfortowe, ale także bardzo bezpieczne. Doceniają to zwłaszcza rodziny z małymi dziećmi i rodziny wielopokoleniowe mieszkające wspólnie z osobami starszymi – nikogo nie męczy ciągłe bieganie po schodach, a osoby wymagające opieki mają ją ciągle zapewnioną.
W domach parterowych wszyscy domownicy są zawsze blisko siebie oraz w pobliżu ogrodu – rozplanowanie pomieszczeń na jednym poziomie zbliża przestrzeń domu parterowego i jego mieszkańców do otaczającej natury. Często naturalnym powiększeniem przestrzeni domu parterowego jest duży, częściowo lub całkowicie zadaszony taras, na którym można urządzać wspaniałe rodzinne obiady lub spotkania z przyjaciółmi. Jednak niezbędnym wymogiem, aby zamieszkać w domu parterowym jest posiadanie odpowiednio dużej działki, na której każdy dom parterowy będzie się doskonale prezentował. Wtapiająca się w otoczenie niska bryła domu parterowego nie przytłacza skalą.

Domy parterowe w Kolekcji Muratora to ponad 330 propozycji parterowych domów całorocznych oraz parterowych domów rekreacyjnych, o powierzchni od 30 mkw. do prawie 200 mkw., zarówno o prostych bryłach przykrytych dachem dwuspadowym lub kopertowym, jak i domów o urozmaiconej architekturze, rozczłonkowanej bryle z dachem wielospadowym. Znajdziemy tu zarówno domy parterowe bez garażu (garaż można wówczas zrealizować jako garaż wolno stojący), jak i domy parterowe z garażem jednostanowiskowym lub dwustanowiskowym. Ciekawym rozwiązaniem są również domy parterowe z możliwością adaptacji poddasza i domy etapowe, w których poddasze – przygotowane konstrukcyjnie na etapie projektowania i budowy – można zagospodarować w późniejszym terminie.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w WarszawieŻaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.