Miesięcznik Murator ONLINE

Projekty domów do zabudowy szeregowej

(37)
Pionierski (etap I)
Dom za rogiem
Logiczny
-200 zł PROMOCJA
HomeKONCEPT-52 S
Miły - wariant III
Kanikuła (rekreacyjny)
Codzienny - wariant III
Moje miejsce - wariant I (etap II)
Szczupły - wariant I
-500 zł PROMOCJA
Codzienny
-500 zł PROMOCJA
Szczupły
Pionierski (etap III)
-500 zł PROMOCJA
Szczupły - wariant II
-1 000 zł PROMOCJA
Szczupły (bliźniak)
W symbiozie (bliźniak)
Jodłowy zagajnik
-500 zł PROMOCJA
Codzienny - wariant I
Pierwsze róże
Pionierski (etap II)
Moje miejsce - wariant I (etap I)
Pomocny
Łączący (bliźniak, podpiwniczony)
-1 000 zł PROMOCJA
Szczupły - wariant II (bliźniak)
Udany - wariant I (bliźniak)
Z sympatią
-500 zł PROMOCJA
Rodzinne marzenia
Łączący - wariant I (segment środkowy, podpiwniczony)
-500 zł PROMOCJA
Miły dzień
Wieczorna tęsknota
-500 zł PROMOCJA
Na skraju lasu
1 2 »

Projekty domów do zabudowy szeregowej

W kolekcji domów do zabudowy szeregowej znajdują się projekty domów parterowych, projekty domów z poddaszem użytkowym oraz projekty domów piętrowych, których bryła i konstrukcja dachu pozwala na szeregowe połączenie. Są to projekty domów z dachem płaskim lub projekty domów z dachem dwuspadowym.

Projekty domów do zabudowy szeregowej dedykowane są developerom oraz klientom indywidualnym, którzy decydują się na bliskie sąsiedztwo innych osób. W Kolekcji projektów domów do zabudowy szeregowej można znaleźć projekty w architekturze nowoczesnej oraz projekty domów w architekturze tradycyjnej. Znajdują się tu także projekty domów z garażem, gdzie właśnie garaż jest bryłą zespalającą dwa budynki, tworząc bliźniak. W projektach domów, w których bliźniaczenie lub szeregowanie następuje przez połączenie brył głównych, czasem występuje konieczność likwidacji okien w ścianach szczytowych, które – w ramach adaptacji – należy przenieść na inną ścianę lub na dach – w postaci lukarn lub okien dachowych. 

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA