Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17

Projekty domów do 200 tys.

(487)
Miarodajny - wariant X
Miarodajny - wariant XV wersja 1
Miarodajny
-250 zł PROMOCJA
Paolo
Przejrzysty
-250 zł PROMOCJA
Bursztyn Maxi
-250 zł PROMOCJA
Roberto
Fotogeniczny
Miarodajny - wariant VI
Miarodajny - wariant IV
Dom na rozstaju
Trafna decyzja (etap II)
Trafna decyzja - wariant II (etap I)
-250 zł PROMOCJA
Aurora Maxi II SZ
Miarodajny - wersja 2
-250 zł PROMOCJA
Pelikan XX
Dom perfekcyjny (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
-250 zł PROMOCJA
Sfinks VI
Miarodajny - wariant IX
Trafna decyzja - wariant II (etap II)
Solidny - wariant I
-250 zł PROMOCJA
Tip Top III
-250 zł PROMOCJA
Roy Sz
Miarodajny - wersja 1
-250 zł PROMOCJA
Ricardo Lift III
Niezawodny - wariant II
Wykwintny
-250 zł PROMOCJA
Roberto II Sz
Mistrzowski
-600 zł PROMOCJA
Cichy
1 2 ... 17 »

Projekty domów do 200 tys.

 

Budżet inwestora na poziomie 200 tys. – czy za taką kwotę da się wybudować dom? Projekty gotowe Muratora znają odpowiedź na to pytanie. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy kolekcję domów, których koszt stanu surowego zamkniętego nie przekracza 200 tys. zł. Znajdziecie w niej Państwo nie tylko domy parterowe czy domy z poddaszem użytkowym, ale również jakże wygodne domy piętrowe. Budżet 200 tys. zł. nie musi oznaczać domu, który nie będzie zaspakajał potrzeb jego mieszkańców. W naszej kolekcji domów do 200 tys. znaleźć można propozycje o powierzchni przekraczającej nawet 150 m2. Przy takiej powierzchni można mieć dom 4-pokojowy a nawet 5-pokojowy, w którym mamy cztery sypialnie i spory salon. Architektura naszych propozycji jest bardzo różnorodna. Proponujemy projekty domów w stylu tradycyjnym, ale nie brakuje również domów w stylu nowoczesnym oraz w tak lubianym stylu nowoczesnej stodoły.

Kontrola budżetu

Przy budżecie 200 tys. przeznaczonym na budowę domu bardzo przydatny będzie kosztorys. Pozwoli on na pełniejszą kontrolę finansów oraz lepsze gospodarowanie pieniędzmi na wszystkich etapach budowy. Zamawiając projekt domu do 200 tys. zł. polecamy skorzystać z naszej oferty i zamówić profesjonalnie przygotowany kosztorys inwestorski. Obejmuje on wszystkie prace budowlane i uwzględnia średnie dla Polski ceny materiałów budowlanych i sprzętu, aktualne na dany kwartał a robocizna jest wyliczana na podstawie aktualnej średniej ceny dla województwa, w którym jest planowana inwestycja.

 

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.