Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17

Projekty domów do 100 tys.

(79)
-300 zł PROMOCJA
Aurora Maxi II SZ
-300 zł PROMOCJA
Miarodajny - wariant IX
-300 zł PROMOCJA
Roberto II Sz
-600 zł PROMOCJA
Cichy
Dla dwojga (rekreacyjny)
HomeKONCEPT-85 DL (rekreacyjny)
-300 zł PROMOCJA
Kos X SZ
-300 zł PROMOCJA
Roy Sz
HomeKONCEPT-84 DL (rekreacyjny)
-300 zł PROMOCJA
Filemon
-300 zł PROMOCJA
Aurora II Sz
-300 zł PROMOCJA
Bursztyn Plus SZ
-900 zł PROMOCJA
Calineczka (rekreacyjny)
-300 zł PROMOCJA
Ricardo Sz
-300 zł PROMOCJA
Kos III Sz
Ze świetlikami - wariant I (etap I) (rekreacyjny)
Ze świetlikami (rekreacyjny)
Sówka (bliźniak)
-300 zł PROMOCJA
Tango II
-300 zł PROMOCJA
Pod tęczą - wariant II (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
-300 zł PROMOCJA
Lorenzo Sz
-300 zł PROMOCJA
Aurora Midi SZ
-300 zł PROMOCJA
Ricardo Plus SZ
-300 zł PROMOCJA
Ricardo XVI Sz
-300 zł PROMOCJA
Merlin SP SZ
-300 zł PROMOCJA
Pliszka IV Sz
-300 zł PROMOCJA
Gniazdko II
Czyżyk (bliźniak)
-300 zł PROMOCJA
Filemon II
-300 zł PROMOCJA
Winston XVI SZ
1 2 ... 3 »

Projekty domów do 100 tys.

Istotnym kryterium przy wyborze projektu domu są koszty jego budowy. Na wielkość koszów budowy wpływa przede wszystkim powierzchnia. Oczywiście w naszej kolekcji projektów gotowych do 100 tys. nie znajdziecie Państwo domów o dużym metrażu, ale dobrą wiadomością jest to, że mały dom zwykle potrzebuje małej działki więc i jej zakup będzie wymagał mniejszego wydatku.

Kolejnymi czynnikami determinującym koszty budowy są stopień skomplikowania bryły i technologia. Im prostsza bryła, niewielka liczba detali architektonicznych i mniej skomplikowany dach tym niższe koszty budowy. Dlatego w kolekcji projektów domów do 100 tys. większość stanowią domy z prostym, dwuspadowym dachem o prostej, zwartej bryle. Również rozwiązania materiałowe, jakie zaplanowali architekci, są różne – nasze propozycje to domy murowane lub w domy technologii drewnianej.

 

Kontrola budżetu

Przy ograniczonym budżecie przeznaczonym na budowę domu bardzo przydatny będzie kosztorys, który pozwoli na lepsze gospodarowanie i pełniejszą kontrolę finansów na wszystkich etapach budowy. Zamawiając projekt domu do 100 tys. zł. mogą Państwo skorzystać z naszej oferty i zamówić jednocześnie profesjonalny kosztorys inwestorski. Obejmuje on wszystkie prace budowlane i uwzględnia średnie dla Polski ceny materiałów budowlanych i sprzętu, aktualne na dany kwartał a robocizna jest wyliczana na podstawie aktualnej średniej ceny dla województwa, w którym jest planowana inwestycja.

 

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.