Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17

Projekty domów do 100 m2

(790)
Miarodajny - wariant X
-300 zł PROMOCJA
Roberto
W cieniu drzew (etap II)
Opcjonalny
-300 zł PROMOCJA
Miarodajny
Przejrzysty
-250 zł PROMOCJA
Amadej Piano (murowana - ceramika)
-300 zł PROMOCJA
Trafna decyzja (etap II)
Miarodajny - wariant I
-300 zł PROMOCJA
Roberto Lift
-300 zł PROMOCJA
Miarodajny - wariant IX
-300 zł PROMOCJA
Dom na rozstaju
-240 zł PROMOCJA
Diana A segment prawy
Miarodajny - wariant IV
W cieniu drzew - wariant I (etap I)
-300 zł PROMOCJA
Roberto II Sz
-300 zł PROMOCJA
Roberto IV
Miarodajny - wariant II
-300 zł PROMOCJA
Filigranowy - wariant I
W cieniu drzew (etap I)
-300 zł PROMOCJA
Miarodajny - wariant VI
-300 zł PROMOCJA
Romano
-300 zł PROMOCJA
Miarodajny - wersja 1
-500 zł PROMOCJA
Modestus III
-300 zł PROMOCJA
Sfinks VI
-300 zł PROMOCJA
Miarodajny - wersja 2 (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
-600 zł PROMOCJA
Cichy
-300 zł PROMOCJA
Światła miasta - wariant IV
-300 zł PROMOCJA
Aurora Midi IV
Przejrzysty - wariant I
1 2 ... 27 »

Projekty domów do 100 m2

Wybierając projekt domu istotnym kryterium jest jego powierzchnia. Projekty gotowe w kolekcji Muratora to bardzo szeroka gama domów o różnych powierzchniach. Dużą grupę stanowią w niej projekty domów o powierzchni do 100 m2. Znajdziecie w niej Państwo nie tylko małe domy parterowe czy domy z poddaszem użytkowym do 100 m2, ale również domy piętrowe do 100 m2. Nasze propozycje różnią się również stylem architektonicznym. Proponujemy projekty domów w stylu tradycyjnym, ale nie brakuje również domów w stylu nowoczesnym oraz w tak lubianym stylu nowoczesnej stodoły. Rozmaitość naszych propozycji to także dach – dwuspadowy, wielospadowy czy płaski – każdy z nich może przykrywać dom o powierzchni do 100 m2.

Wygoda mieszkańców

Powierzchnia do 100 m2 nie musi oznaczać małej liczby pomieszczeń – przecież o wygodzie domu decyduje nie tylko liczba sypialni. Garaż, spiżarnia, pomieszczenie gospodarcze, schowek i oczywiście garderoba – wiele projektów, mimo iż ich powierzchnia nie przekracza 100 m2, ma je w swoim programie. Ponadto nasza oferta obejmuje również propozycje projektów z więcej niż jedną łazienką a to bardzo podnosi komfort użytkowania domu.

Projekt domu do 100 m2 a ekonomia

Względy ekonomiczne to bardzo często kryterium, które decyduje o wyborze domu o powierzchni do 100 m2. Są one zwykle dość proste konstrukcyjnie a to, w połączeniu z niezbyt dużą ich powierzchnią, decyduje o tym, że są tanie w budowie. Dokładne koszty budowy domu o powierzchni do 100 m2 można oszacować korzystając z kosztorysu inwestorskiego.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.