Miesięcznik Murator ONLINE

Projekty domów do 100 m2

(471)
-200 zł PROMOCJA
Od serca - wariant II (aranżacja 1)
Miarodajny - wariant X
Miarodajny
Miarodajny - wersja 1
-250 zł PROMOCJA
Pelikan Slim VIII
Dom na rozstaju
-200 zł PROMOCJA
Przejrzysty
Miły
-200 zł PROMOCJA
Od serca - wariant II (aranżacja 2)
Słuszny wybór - wariant I
Miarodajny - wariant II
Miarodajny - wariant VI
Senne marzenie (etap I)
Trafna decyzja (etap II)
Miarodajny - wariant IV
Ze świetlikami - wariant I
-200 zł PROMOCJA
Przejrzysty - wariant I
Domowe klimaty (etap I)
Niezawodny - wariant II
Polecany - wariant I
Miarodajny - wariant IX
-250 zł PROMOCJA
Ronaldo II
Gładki (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
-200 zł PROMOCJA
Czterolistna koniczyna - wersja 1
Miarodajny - wariant VII
Magiczny świat
Miarodajny - wersja 2
-300 zł PROMOCJA
Cichy
Trafna decyzja - wariant I
Dla dwojga (rekreacyjny)
1 2 ... 16 »

Projekty domów do 100 m2

Wybierając projekt domu istotnym kryterium jest jego powierzchnia. Projekty gotowe w kolekcji Muratora to bardzo szeroka gama domów o różnych powierzchniach. Dużą grupę stanowią w niej projekty domów o powierzchni do 100 m2. Znajdziecie w niej Państwo nie tylko małe domy parterowe czy domy z poddaszem użytkowym do 100 m2, ale również domy piętrowe do 100 m2. Nasze propozycje różnią się również stylem architektonicznym. Proponujemy projekty domów w stylu tradycyjnym, ale nie brakuje również domów w stylu nowoczesnym oraz w tak lubianym stylu nowoczesnej stodoły. Rozmaitość naszych propozycji to także dach – dwuspadowy, wielospadowy czy płaski – każdy z nich może przykrywać dom o powierzchni do 100 m2.

Wygoda mieszkańców

Powierzchnia do 100 m2 nie musi oznaczać małej liczby pomieszczeń – przecież o wygodzie domu decyduje nie tylko liczba sypialni. Garaż, spiżarnia, pomieszczenie gospodarcze, schowek i oczywiście garderoba – wiele projektów, mimo iż ich powierzchnia nie przekracza 100 m2, ma je w swoim programie. Ponadto nasza oferta obejmuje również propozycje projektów z więcej niż jedną łazienką a to bardzo podnosi komfort użytkowania domu.

Projekt domu do 100 m2 a ekonomia

Względy ekonomiczne to bardzo często kryterium, które decyduje o wyborze domu o powierzchni do 100 m2. Są one zwykle dość proste konstrukcyjnie a to, w połączeniu z niezbyt dużą ich powierzchnią, decyduje o tym, że są tanie w budowie. Dokładne koszty budowy domu o powierzchni do 100 m2 można oszacować korzystając z kosztorysu inwestorskiego.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA