Zamów rozmowę
22 59 05 555 pn.-pt. 8-21, sb.-nd. 9-17

Projekty domów 4 pokojowych

(1064)
Miarodajny - wariant X
-300 zł PROMOCJA
Roberto
W cieniu drzew (etap II)
Opcjonalny
-300 zł PROMOCJA
Muna II
Dom z klimatem (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
-250 zł PROMOCJA
Amadej Piano (murowana - ceramika)
-300 zł PROMOCJA
Roberto Lift
-240 zł PROMOCJA
Diana A segment prawy
HomeKONCEPT-36
-300 zł PROMOCJA
Roberto II Sz
-300 zł PROMOCJA
Roberto IV
Miarodajny - wariant II
Dom z klimatem - wariant II (aranżacja 1) (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
Dolnoślązaczka
Wielkopolanin
-248 zł PROMOCJA
Ewa 2A
-300 zł PROMOCJA
Aurora Midi IV
Przejrzysty - wariant I
-300 zł PROMOCJA
Lopez II
-250 zł PROMOCJA
Milan
Czterolistna koniczyna - wariant XVIII
Opcjonalny - wariant I
Dom z historią - wariant II
Skryta tęsknota
Projekt domu Ka23 ver.1 T
Przejrzysty - wariant X
-250 zł PROMOCJA
Brzask (murowana - beton komórkowy)
-1 000 zł PROMOCJA
Tutus I G2 (podpiwniczony, z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
-300 zł PROMOCJA
Roberto II
1 2 ... 36 »

Projekty domów 4 pokojowych

cieszą się dużą popularnością ze względu na dobry układ funkcjonalny. Znajdziecie w niej Państwo kilkaset projektów domów z trzema sypialniami, które będą idealne dla rodzin z dwójką dzieci oraz dla przyszłych rodziców.

Walory estetyczne i funkcjonalne

Wśród projektów domów 4-pokojowych, dzięki różnorodnej architekturze, każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze propozycje są przykryte dachami dwuspadowymi, dachami wielospadowymi, ich plan bywa oparty na kształcie litery L, mają różne sposoby wykończenia elewacji i są w różnej stylistyce – od projektów domów nowoczesnych po projekty domów w stylu tradycyjnym. Projekty z kolekcji domów 4-pokojowych najczęściej posiadają dużą sypialnię małżeńską plus dwie nieco mniejsze oraz przestronny salon połączony z kuchnią lub położony blisko kuchni. Dość często mają też nie jedną a dwie czy nawet trzy łazienki. W wielu przypadkach w łatwy sposób można wydzielić w nich strefy nocną i dzienną, co daje niesamowity rezultat w prawidłowym funkcjonowaniu domu. Dodatkowo w projektach domów 4-pokojowych garaż może znajdować się w bryle budynku co znacząco wpływa na wygodę użytkowania.

Projekty domów 4-pokojowych są też bardzo zróżnicowane pod względem powierzchni – najmniejsze z nich mają blisko 60 mkw, a największe ponad 200 mkw. Taką przestrzeń z pewnością można wykorzystać na naprawdę wygodne lokum dla rodziny. I nie możemy nie wspomnieć o tym, że spora część domów w tej kolekcji to projekty domów z możliwością adaptacji poddasza. Oznacza to, że gdy rodzinka się powiększy możemy zagospodarować dodatkową przetrzeń na poddaszu.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.