Projekty domów 3D - kolorowanie

(48)
-300 zł PROMOCJA
Miarodajny
Dom z historią
Wykwintny
-400 zł PROMOCJA
Szum morza
Gładki
Rumiankowy - wariant II
-400 zł PROMOCJA
Dom na 102 - wariant III
Zaczarowany
Dom oszczędny (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)
-400 zł PROMOCJA
Magiczny świat
-500 zł PROMOCJA
Optymalny
Rodzimy
Dom za rogiem
-400 zł PROMOCJA
Ukryty w ciszy
Ciekawy - wariant II
Dom bezpieczny
-400 zł PROMOCJA
Słoneczna polana
-500 zł PROMOCJA
Niepospolity
-600 zł PROMOCJA
Przemyślany
-500 zł PROMOCJA
Wariantowy - wariant II
Dom vis-à-vis
-400 zł PROMOCJA
Racjonalny
-400 zł PROMOCJA
Bajeczny widok
-400 zł PROMOCJA
Moje miejsce - wariant I (etap II)
-500 zł PROMOCJA
Wśród wrzosów
-400 zł PROMOCJA
Codzienny - wariant VIII
-500 zł PROMOCJA
Nowe możliwości - wariant II
-500 zł PROMOCJA
Poranna mgła
-500 zł PROMOCJA
Wariantowy - wariant I (etap I)
-400 zł PROMOCJA
Na południe - wariant I
1 2 »

Projekty domów 3D - kolorowanie

Bardzo ważną kwestią, z punktu widzenia użytkownika domu, jest jego wygląd zewnętrzny – kolorystyka, materiały zastosowane do wykończenia elewacji czy pokrycia dachu. Często też jednym z warunków narzucanych przez miejscowe władze są kolory dachu czy ścian domu. Jak więc podjąć decyzję o wyborze projektu domu jeśli kolorystyka zaproponowana przez architekta nie jest zgodna z tymi wymaganiami lub zwyczajnie nie jest w naszym guście? Tu z pomocą przychodzą aplikacje do kolorowania domu 3D.

Projekty domów 3D - kolorowanie
Aplikacje do kolorowania 3D, które można znaleźć na stronie Murator PROJEKTY, są narzędziami stworzonymi specjalnie na potrzeby i z myślą o naszych Inwestorach. To one są dostosowane do naszych domów, a nie odwrotnie. I głównie na tym polega wyjątkowość naszego kolorowania 3D. Ponadto możliwość zmiany kolorystyki w naszych aplikacjach do kolorowania 3D nie ogranicza się tylko do zewnętrznego wyglądu domu. W dużej części projektów możemy również wejść z paletą barw do wnętrza domu, zmienić rodzaj podłogi czy płytek w łazienkach, a po zmianie kolorystyki sprawdzić oświetlenie budynku światłem słonecznym w różnych porach dnia.

Dobra zabawa dla całej rodziny
Z kolorowania 3D może korzystać każdy członek rodziny, nawet przedszkolak, nie wymaga bowiem ona specjalnych umiejętności. Jej stopień trudności jest na poziomie prostej gry komputerowej. Aby pomalować wybrany element wystarczy kliknąć w niego myszką, co umożliwia zabawę nawet dzieciom niepotrafiącym jeszcze czytać lub wybierając go z menu. Kolor farby – mamy do dyspozycji zestaw najczęściej używanych barw ze wzornika, ale bez trudu stworzymy własne, dla których ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia. I oczywiście na koniec, stworzoną w kolorowaniu 3D wizję naszego domu możemy zapisać i modyfikować w kolejnej sesji lub pokazać innym członkom rodziny.

Możliwość kolorowania 3D jest dostępna w wielu projektach – domach parterowych, domach z poddaszem użytkowym, domach piętrowych i z piwnicą.

By dzielić się naszym doświadczeniem, jesteśmy do Waszej dyspozycji. 
Czekamy na telefony: 22 59 05 555, maile: projekty@murator.com.pl, rozmowy na czacie lub na bezpośrednie spotkania w naszym biurze w Warszawie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.