Miesięcznik Murator ONLINE

UC03

Budynek usługowy

Powierzchnia netto

201,8 m2

Liczba stanowisk

5

Kąt nachylenia dachu

30°

Stan surowy zamknięty

333 000 zł

info

Możliwość adaptacji m.in. na: warsztat samochodowy, stację kontroli pojazdów,budynek wulkanizacji, myjni lub garażowo-magazynowy.
Uproszczony ślepy kosztorys dostępny na zamówienie, w cenie 200 zł brutto, w terminie 25 dni roboczych.

Rzut parteru

201,8 m²

LP Pomieszczenia netto
1 hol 8,2 m²
2 pom. biurowe 14,8 m²
3 wc 3,4 m²
4 hol 10,4 m²
5 wc 2,6 m²
6 pom. socjalne 12,1 m²
7 szatnia 4,9 m²
8 umywalnia 7,6 m²
9 wc 1,7 m²
10 kotłownia 8,4 m²
11 pom. usługowe 127,7 m²
Razem 201,8 m²
Uwaga! Ze względu na specyfikę realizacji projektu budowlanego, podane powyżej dane są szacunkowe.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA