Punkty sprzedaży - dystrybutor
TWOJA BUDOWA
Adres:
10-446 Olsztyn
ul. Westerplatte 1
Tel.:
(89) 533 22 74
Tel. kom.:
504 007 627
Faks:
(89) 533 22 74
Zapraszamy:
pn.-pt. 9-16 oraz w dowolnym czasie po uprzednim umówieniu się
Zakres usług:
  • adaptacje projektów gotowych
  • doradztwo i sprzedaż projektów gotowych
  • załatwianie formalności (do pozwolenia na budowę)
  • porady architekta wnętrz
  • usługi wykonawcze
  • usługi geodezyjne
  • sporządzanie świadectw energetycznych

TWOJA BUDOWA Przytulny, ciepły, wygodny, rodzinny. Taki, do którego wraca się z przyjemnością, gdzie możemy wspólnie spędzać czas, zapraszać znajomych i jednocześnie mieć odrobinę prywatności - kawałek przestrzeni tylko dla siebie. DOM. Tyle potrafimy o nim powiedzieć a jednak trudno go wybrać. My wiemy o tym i staramy się poświęcić klientom tyle czasu ile wymaga podjęcie tej ważnej decyzji. Na tym jednak nie kończy się nasza rola - jeżeli inwestorzy nas potrzebują staramy się wesprzeć ich na każdym etapie inwestycji. Pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na budowę, doborze materiałów konstrukcyjnych i ekip wykonawczych. Współpracujemy z projektantami wnętrz a także na życzenie klienta sporządzamy świadectwo charakterystyki energetycznej budynku. Nasze usługi doradcze są bezpłatne - zapraszamy i mamy nadzieję, że wybór domu będzie naszą współną mile wspominaną przygodą.

polecane projekty

M170 Własny kąt

Pow. użytkowa:
107,5 m2
Liczba pokoi:
3
Wymiary działki:
19,60 x 23,40 m
Kąt nach. dachu:
30°
Stan sur. zamkn.:
154 000 zł

C310b Rumiankowy - wariant II

Pow. użytkowa:
84,9 m2
Liczba pokoi:
4
Wymiary działki:
24,30 x 18,20 m
Kąt nach. dachu:
30°
Stan sur. zamkn.:
141 000 zł

C214 Dom na rozstaju

Pow. użytkowa:
74,1 m2
Liczba pokoi:
5
Wymiary działki:
16,10 x 17,60 m
Kąt nach. dachu:
42°
Stan sur. zamkn.:
102 000 zł

Dyskusje na forum

Dziennik Budowy - C319 Aromatyczny

ewamewa

projekt C281d LUBIANY wariant 4

MichalB

projekt M36c SPOKOJNA PRZYSTAŃ wariant 3

klapkowscy

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
border
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA