Punkty sprzedaży - dystrybutor
KONTRAST
Adres:
42-202 Częstochowa
ul. Dekabrystów 68/76
Tel.:
(34) 368 12 44
Tel. kom.:
604 909 463
Zapraszamy:
pn.-pt. 8-16.30
Zakres usług:
 • adaptacje projektów gotowych
 • porady architektoniczne
 • załatwianie formalności (do pozwolenia na budowę)
 • usługa-kierownik budowy, inspektor nadzoru
 • usługi geodezyjne
 • pośrednictwo kredytowe
 • biuro projektowe
 • doradztwo i sprzedaż projektów gotowych
 • projekty indywidualne
 • sporządzanie świadectw energetycznych
 • doradztwo w zakresie nieruchomości
 • projektowanie instalacji

Od 1996 roku nieprzerwanie służymy swoim klientom profesjonalnym doradztwem w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy w tym czasie jest bezcenne i daje nam wiedzę o wszelkich aspektach skomplikowanego procesu, którego efektem jest wybudowanie przez Państwa swojego wymarzonego domu. Jako pracownia architektoniczna możemy pochwalić się ponad tysiącem zrealizowanych wg naszych projektów, budynków mieszkalnych w całej Polsce. Od 2005 roku nasze projekty regularnie powiększają kolekcję Muratora, z czego jesteśmy bardzo dumni. Odwiedzając nasze biuro mogą być Państwo pewni, że całe nasze doświadczenie i wszystkie nasze umiejętności będą wykorzystane w celu, jak najlepszego zaspokojenia Państwa potrzeb. Marzenia o własnym domu, które na pewno Państwo macie, są także naszymi marzeniami. Spełnijmy je razem.

polecane projekty

M106 Słoneczna polana

Pow. użytkowa:
103,3 m2
Liczba pokoi:
4
Wymiary działki:
19,70 x 25,00 m
Kąt nach. dachu:
25°
Stan sur. zamkn.:
158 000 zł

C310b Rumiankowy - wariant II

Pow. użytkowa:
84,9 m2
Liczba pokoi:
4
Wymiary działki:
24,30 x 18,20 m
Kąt nach. dachu:
30°
Stan sur. zamkn.:
141 000 zł

M42 Przemyślany

Pow. użytkowa:
123,5 m2
Liczba pokoi:
4
Wymiary działki:
20,90 x 24,80 m
Kąt nach. dachu:
20°
Stan sur. zamkn.:
164 000 zł

Dyskusje na forum

Dziennik Budowy - C319 Aromatyczny

ewamewa

projekt C281d LUBIANY wariant 4

MichalB

projekt M36c SPOKOJNA PRZYSTAŃ wariant 3

klapkowscy

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
border
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA