Punkty sprzedaży - dystrybutor
KAMIR
Adres:
15-620 Białystok
ul. Elewatorska 13
Tel.:
(85) 662 60 69, (85) 662 93 28
Tel. kom.:
603 691 603
Faks:
(85) 662 76 52
Zapraszamy:
pn.-pt. 7-17.30, sb. 8-13
Zakres usług:
  • doradztwo i sprzedaż projektów gotowych
  • hurtownia materiałów budowlanych

Przedsiębiorstwo KAMIR rozpoczęło działalność w 1994 roku. Od początku działania firmy za główny cel postawiliśmy sobie nawiązanie bezpośredniej współpracy z renomowanymi producentami materiałów budowlanych. W chwili obecnej jesteśmy specjalistą w następujących segmentach : - STAL BUDOWLANA - ŚCIANY - DACHY - IZOLACJE - ELEWACJE - WNĘTRZA - STOLARKA OKIENNA I DRZWIOWA - BRAMY GARAŻOWE, OGRODZENIA - USŁUGI BUDOWLANE - TRANSPORT I ROZŁADUNEK Strategia handlowa firmy kładzie nacisk na kompleksową obsługę klienta, począwszy od fachowego doradztwa po transport i rozładunek materiałów na budowę. Aby sprostać coraz to nowym wymaganiom rynku, klientów, logistyki oraz naszych dostawców, został otwarty nowy oddział zlokalizowany w Białymstoku przy ul. Elewatorskiej 13. Nowa lokalizacja zgodna z kierunkiem rozwoju miasta, nowoczesne biuro i magazyny oraz przestronne place składowe umocniły pozycję firmy na rynku budowlanym. Aby zaoszczędzić czas oraz usprawnić kompleksową obsługę klienta postanowiliśmy uruchomić dział wyrobów stalowych. Był to tzw. „strzał w dziesiątkę” bo tylko u nas klient może być obsłużony od zakupu projektu wymarzonego domu po aranżacje małej architektury w ogrodzie. Trafnie przez Nas zauważona konieczność konsolidacji hurtowni materiałów budowlanych spowodowała, iż po wielu poszukiwaniach znaleźliśmy się w Grupie „Polskie Hurtownie Materiałów Budowlanych„. Obecnie jako Grupa mamy większe możliwości zakupowe jak również możliwość wymiany informacji w skali całego Kraju, a w handlu szybka informacja o trendach rynkowych jest niezbędna w rozwoju i osiągnięciu sukcesu. W przyszłym roku planujemy otwarcie marketu budowlanego, co naszym zdaniem przyciągnie wielu nowych klientów, a dla klientów już obsługiwanych będzie to dodatkowa oszczędność czasu, bo przecież "wszystko będzie można zakupić w jednym miejscu”.

polecane projekty

C374a Szafranowy - wariant I

Pow. użytkowa:
124,2 m2
Liczba pokoi:
4
Wymiary działki:
24,00 x 24,20 m
Kąt nach. dachu:
35°
Stan sur. zamkn.:
402 000 zł

EC317a Dom oszczędny - wariant I (z wentylacją mechaniczną i rekuperacją)

Pow. użytkowa:
141,7 m2
Liczba pokoi:
5
Wymiary działki:
27,60 x 23,30 m
Kąt nach. dachu:
31°
Stan sur. zamkn.:
388 000 zł

C333d Miarodajny - wariant IV

Pow. użytkowa:
86,0 m2
Liczba pokoi:
3
Wymiary działki:
19,10 x 18,70 m
Kąt nach. dachu:
35°
Stan sur. zamkn.:
214 000 zł
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME SA jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 55 55. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
Centrum kontaktu
+

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wybierz formę kontaktu

Zamów rozmowę
Napisz do nas
Rozmawiaj na czacie
×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy.

Nasi Architekci BEZPŁATNIE odpowiedzą

na Twoje pytania dotyczące projektów.

×

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.

Nasi Architekci odpowiedzą na Twoje pytania

dotyczące projektów.

×

Dziękujemy za kontakt

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

×

Dziękujemy za kontakt

Na Twoje zapytanie odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.