Punkty sprzedaży - dystrybutor
KAMIR
Adres:
15-620 Białystok
ul. Elewatorska 13
Tel.:
(85) 662 60 69, (85) 662 93 28
Tel. kom.:
603 691 603
Faks:
(85) 662 76 52
Zapraszamy:
pn.-pt. 7-17.30, sb. 8-13
Zakres usług:
  • doradztwo i sprzedaż projektów gotowych
  • hurtownia materiałów budowlanych

Przedsiębiorstwo KAMIR rozpoczęło działalność w 1994 roku. Od początku działania firmy za główny cel postawiliśmy sobie nawiązanie bezpośredniej współpracy z renomowanymi producentami materiałów budowlanych. W chwili obecnej jesteśmy specjalistą w następujących segmentach : - STAL BUDOWLANA - ŚCIANY - DACHY - IZOLACJE - ELEWACJE - WNĘTRZA - STOLARKA OKIENNA I DRZWIOWA - BRAMY GARAŻOWE, OGRODZENIA - USŁUGI BUDOWLANE - TRANSPORT I ROZŁADUNEK Strategia handlowa firmy kładzie nacisk na kompleksową obsługę klienta, począwszy od fachowego doradztwa po transport i rozładunek materiałów na budowę. Aby sprostać coraz to nowym wymaganiom rynku, klientów, logistyki oraz naszych dostawców, został otwarty nowy oddział zlokalizowany w Białymstoku przy ul. Elewatorskiej 13. Nowa lokalizacja zgodna z kierunkiem rozwoju miasta, nowoczesne biuro i magazyny oraz przestronne place składowe umocniły pozycję firmy na rynku budowlanym. Aby zaoszczędzić czas oraz usprawnić kompleksową obsługę klienta postanowiliśmy uruchomić dział wyrobów stalowych. Był to tzw. „strzał w dziesiątkę” bo tylko u nas klient może być obsłużony od zakupu projektu wymarzonego domu po aranżacje małej architektury w ogrodzie. Trafnie przez Nas zauważona konieczność konsolidacji hurtowni materiałów budowlanych spowodowała, iż po wielu poszukiwaniach znaleźliśmy się w Grupie „Polskie Hurtownie Materiałów Budowlanych„. Obecnie jako Grupa mamy większe możliwości zakupowe jak również możliwość wymiany informacji w skali całego Kraju, a w handlu szybka informacja o trendach rynkowych jest niezbędna w rozwoju i osiągnięciu sukcesu. W przyszłym roku planujemy otwarcie marketu budowlanego, co naszym zdaniem przyciągnie wielu nowych klientów, a dla klientów już obsługiwanych będzie to dodatkowa oszczędność czasu, bo przecież "wszystko będzie można zakupić w jednym miejscu”.

polecane projekty

C333c Miarodajny - wariant III

Pow. użytkowa:
83,5 m2
Liczba pokoi:
3
Wymiary działki:
21,30 x 21,40 m
Kąt nach. dachu:
35°
Stan sur. zamkn.:
160 000 zł

M106 Słoneczna polana

Pow. użytkowa:
103,3 m2
Liczba pokoi:
4
Wymiary działki:
19,70 x 25,00 m
Kąt nach. dachu:
25°
Stan sur. zamkn.:
158 000 zł

M75a Promień słońca - wariant I

Pow. użytkowa:
148,9 m2
Liczba pokoi:
6
Wymiary działki:
20,00 x 22,40 m
Kąt nach. dachu:
45°
Stan sur. zamkn.:
234 000 zł

Dyskusje na forum

Dziennik Budowy - C319 Aromatyczny

ewamewa

projekt C281d LUBIANY wariant 4

MichalB

projekt M36c SPOKOJNA PRZYSTAŃ wariant 3

klapkowscy

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Każdy z inwestorów, który zakupi projekt gotowy z Kolekcji Murator PROJEKTY, przy jego realizacji może skorzystać z udostępnionych na stronie wizualizacji dotyczących zakupionego projektu. Jeżeli wykorzystanie udostępnionych przez Murator PROJEKTY materiałów miałoby nastąpić w szczególnej formie np. poprzez zamieszczenie na dużym formacie, zwielokrotnienie, celem udzielenia wsparcia w realizacji prosimy o kontakt: e-mail: projekty@murator.com.pl, 22 590 56 89. Warunkiem niezbędnym wykorzystania udostępnionych materiałów jest zamieszczenie następujących oznaczeń: pełna nazwa projektu oraz imię i nazwisko autora np. "Słoneczna polana – wariant I" Murator M106a, arch. Ewa Dziewiątkowska. Wszystkie wizualizacje projektów i inne materiały zamieszczone na stronie www.projekty.murator.pl podlegają ochronie prawnoautorskiej.
facebook
border
Kontakt
Jak zamówić?
ZAMÓWIENIE PRZEZ KOSZYK
ZAMÓWIENIE PRZEZ E-MAIL
ZAMÓWIENIE PRZEZ TELEFON
ODWIEDŹ NASZE BIURO
ZAMÓWIENIE U DYSTRYBUTORA